“Polecam”
Restauracja Lazur — recenzja

Restauracja Lazur
Nr 1 wśród 17 Restauracje (Sarbinowo)
Opis: Restauracja LAZUR, oferująca 130 miejsc siedzących, to gustownie urządzona sala restauracyjna połączona z ogrodem ogrzewanym ogrodem zimowym z widokiem na morze. Kolorami dominującymi są biel, lazur oraz dąb, wprowadzające naszych Gości w sielankowy nastrój. Oferujemy szeroką gamę dań obiadowych A la carte, bazującą na potrawach z akcentami kuchni śródziemnomorskiej, polskiej oraz fusion
Zrecenzowano 8 września 2019 z urządzeń przenośnych

Miła atmosfera oraz szybka i miła obsługa
Fajny zadaszony ogródek. Wystró pasuje do miejsca. Duże porcje

Dziękujemy, 473karolina

Zrecenzowano 5 września 2019

Obowiązkowo trzeba odwiedzić Lazur podczas pobytu w Sarbinowie. Takie moje zdanie :) Jedzenie bardzo dobre przede wszystkim świerze! Ceny są ok, obsługa serdeczna i pomocna. Na prawdę świetny klimat a morze tylko dodaje uroku tej restauracji

Dziękujemy, burasb
Zrecenzowano 3 września 2019

Byłem tutaj dokładnie rok temu i obiecałem, że odwiedzę Was za rok - słowa dotrzymałem! Tym razem jednak zdecydowałem się pozostawić recenzje. Jedzenie oczywiście bardzo dobre, myślę że spokojnie zaspokoi każde podniebienie jednak obsługa to wisienka na torcie. Można porozmawiać, pożartować od razu humor poprawiony :) pozdrawiam

Dziękujemy, pawkoo
Zrecenzowano 24 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Przemiła obsługa, duże porcje i smaczne jedzenie. Dania podawane w tym samym czasie, przez co reszta nie musiała patrzeć jak inne osoby jedzą a same miały tylko napój. Codziennie inna zupa i danie dnia. Potrawy podawane jak w o wiele droższych restauracjach. Ceny jak za takie jedzenie, lokal i atmosferę jak najbardziej na plus.

Dziękujemy, kklobuchowska
Zrecenzowano 16 sierpnia 2019

Byłem tam kilka razy w ub. roku, była to bezapelacyjnie najlepsza kuchnia w Sarbinowie. W tym roku od razu tam poszliśmy (i to też kilka razy) i uwaga - Lazur bardzo, ale to bardzo się popsuł. Owoce morza fatalnie przyrządzone, ryby bez smaku, a sałatki najgorsze - z jakichś wymęczonych warzyw. Widać, że nikt nie pilnuje jakości składników i widać, że nikt już nie sprawdza dań wychodzącyh z kuchni. Po kilku razach chodzilimy już tylko do innych miejsc, gdzie jest taniej i smaczniej.

Dziękujemy, Cezary1111

Restauracja Lazur — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Koszalin, Zachodniopomorskie

Mielno, Zachodniopomorskie

Byłeś(-aś) w Restauracja Lazur? Podziel się wrażeniami!