Sarbinowo

“Byłam trzy razy w ciągu tygodnia”
Restauracja Lazur — recenzja

Restauracja Lazur
Nr 1 wśród 17 Restauracje (Sarbinowo)
Opis: Restauracja LAZUR, oferująca 130 miejsc siedzących, to gustownie urządzona sala restauracyjna połączona z ogrodem ogrzewanym ogrodem zimowym z widokiem na morze. Kolorami dominującymi są biel, lazur oraz dąb, wprowadzające naszych Gości w sielankowy nastrój. Oferujemy szeroką gamę dań obiadowych A la carte, bazującą na potrawach z akcentami kuchni śródziemnomorskiej, polskiej oraz fusion
Zrecenzowano 24 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Przemiła obsługa, duże porcje i smaczne jedzenie. Dania podawane w tym samym czasie, przez co reszta nie musiała patrzeć jak inne osoby jedzą a same miały tylko napój. Codziennie inna zupa i danie dnia. Potrawy podawane jak w o wiele droższych restauracjach. Ceny jak za takie jedzenie, lokal i atmosferę jak najbardziej na plus.

Dziękujemy, kklobuchowska

Zrecenzowano 16 sierpnia 2019

Byłem tam kilka razy w ub. roku, była to bezapelacyjnie najlepsza kuchnia w Sarbinowie. W tym roku od razu tam poszliśmy (i to też kilka razy) i uwaga - Lazur bardzo, ale to bardzo się popsuł. Owoce morza fatalnie przyrządzone, ryby bez smaku, a sałatki najgorsze - z jakichś wymęczonych warzyw. Widać, że nikt nie pilnuje jakości składników i widać, że nikt już nie sprawdza dań wychodzącyh z kuchni. Po kilku razach chodzilimy już tylko do innych miejsc, gdzie jest taniej i smaczniej.

Dziękujemy, Cezary1111
Zrecenzowano 14 sierpnia 2019

Bylismy kilkakrotnie probujac roznych dan .Wszystko przepyszne , porcje spore, obsluga przemila i zorientowana w daniach .Dodatkowy plus za mozliwosc wejscia z pieskiem :)
Na pewno wrocimy

Dziękujemy, Gunia0909
Zrecenzowano 12 sierpnia 2019

Jedzonko wyśmienite jadalismy tam przez 8 dni próbowaliśmy różnych potraw z karty i wszystko było bardzo dobre.

Dziękujemy, Bejzbol
Zrecenzowano 11 sierpnia 2019

Obsluga ok, ryba ok, makaron ok ale zupa wloska zamiast ja wylac jak skisla to mi ja sprzedali. Dolozyli cytryny aby nie poczuc ze jest kwasna albo aby pomyslec ze cytryna ja zakwasila. Zupa nadawala sie jako lekarstwo do kliniki oczyszczania jelita grubego. Wymiotowalem po tej zupie dalej jak widze a z drugiej strony lalo sie ze mnie jak z hydrantu. Polecam wlascicielowi aby zjadl to co z cala pewnoscia jeszcze nie wyrzucil. Bylo to dnia 10 sierpnia 2019. Jesli ktos jadl w tym dniu i przezyl to prosze mnie wyprowadzic z bledu. Zaznaczam ze tego dnia byl to moj pierwszy posilek. Dodam jeszcze ze mule kilka sztuk bylo pozamykanych wiec podejrzewam ze pozostale otworzyli srubokretem bo szkoda bylo wyrzucic. Zauwazylem to za pozno jak juz polowe zupy zjadlem.Dorsz i spagetti z opinii osob ktore to jadly mozna polecic ale owoce moza omijac z daleka.

Dziękujemy, albertpies

Restauracja Lazur — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Koszalin, Zachodniopomorskie

Mielno, Zachodniopomorskie

Byłeś(-aś) w Restauracja Lazur? Podziel się wrażeniami!