Zrecenzowano: 31 sierpnia 2019

Hotel znajduje się w świetnej lokalizacji. Kilkanaście metrów od hotelu jest zejście na plażę. Pokoje schludne i czyste . Jedzenie całkiem dobre,a jedyną rzeczą,której można się przyczepić to jest przedwczesne sprzątanie jedzenia przed końcem wyznaczonego czasu na posiłek,bo zdarzało się,że panie z obsługi zaczynały wynosić jedzenie jakieś 20-25min.za wcześnie pomimo,iż był jeszcze czas na spokojne zjedzenie,a do tego przygotowywały już stoliki do kolacji. Po wystawieniu opinii na google jeszcze podczas pobytu w hotelu następnego dnia kontrolował to szef, co Nam bardzo się spodobało. Sprawdza się przysłowie "jak kota nie ma to myszy harcują" ;) Siłownia jest,ale bez szału. Atlas,na którym ćwiczyłem jest trochę zaniedbany,a linki zaczynają pękać co może kiedyś skończyć się jakimś wypadkiem,ale wystarczy,że szef to skontroluje i myślę,że zajmie się również i tym małym problemem ;) Basen na terenie obiektu jest ok. Znajduje się tu również winda ,dzięki której nie trzeba dźwigać bagaży na wyższe piętra. Hotel spokojny i cichy. Większość odwiedzających to starsi Niemcy. Świetny dla rodzin z dziećmi,bo jest przed budynkiem mały plac zabaw,a w samym hotelu jest sala zabaw. Ogólnie polecam

Dziękujemy, NorasArek
Zrecenzowano: 16 sierpnia 2018

Bardzo dziękujemy całemu personelowi za wspaniały klimat jaki tworzą w tym ośrodku. Obecnie bardzo rzadko można spotkać ludzi tak życzliwych i pogodnych, a przede wszystkim pełnych pasji. Ten obiekt tak bardzo godny polecenia to nie tylko wspaniałe położenie , pyszne jedzenie ale przede wszystkim ludzie którzy tam pracują. Wszystkim bardzo dziękujemy a ani Manager Małgosi w szczególności. Właścicielom obiektu gratulujemy takiego zespołu. Serdecznie wszystkich pozdrawiamy.
Halina i Piotfr

Termin pobytu: lipiec 2018
Dziękujemy, Halina D
Zrecenzowano: 4 maja 2018 z urządzeń przenośnych

To już moja druga wizyta w tym hotelu. Wróciłam bo miejsce jest fantastyczne. Bliskość morza, wspaniałe jedzenie, ryby na milion sposobów, basen, możliwość uprawniania sportu- siłownia, wypożyczanie rowerów, wspaniałe widoki za oknem, zejście niemal bezpośrednio na plażę, winda zewnętrzna widokowa, to wszystko tworzy niepowtarzalną atmosferę tego hotelu. A że hotel bez obsługi nie istnieje, życzliwe osoby od wjazdu na parking, poprzez recepcję, menadżera, kuchnię, kawiarenkę sprawiają, ze czujemy się tu u siebie. Dodając jeszcze sto punktów za stosunek jakości do ceny, z przyjemnością stawiamy ocenę celującą.

Termin pobytu: maj 2018
1  Dziękujemy, Ewa E
Zrecenzowano: 6 marca 2018 z urządzeń przenośnych

Polecam ośrodek Jantar na wypady rodzinne. Ośrodek ładny ale nie bardzo. Pokój standardowy, czysty, przestronny. Łazienka ok. Polecamy ze względu na cudowny widok na morze!!! Plaża przy samym ośrodku, a jak woda zbyt zimna w morzu do dyspozycji gości jest basen i jacuzzi:))

Termin pobytu: lipiec 2017
1  Dziękujemy, metrodot
Zrecenzowano: 17 stycznia 2017

Cudownie usytuowany hotel nad samym morzem.Pokój z widokiem na morze to jest coś niesamowitego.Obsługa zarówno w recepcji jak i pań kelnerek na najwyższym poziomie. Najlepsze w całej Polsce serwowane bezy do obiadu! W pokoju brakuje w upalny dzień malusieńkiej lodówki i suszarki na balkonie na pranie.Cała reszta jest idealna.

Termin pobytu: lipiec 2016
Dziękujemy, Sylwik76