Zrecenzowano: 16 sierpnia 2018

Bardzo dziękujemy całemu personelowi za wspaniały klimat jaki tworzą w tym ośrodku. Obecnie bardzo rzadko można spotkać ludzi tak życzliwych i pogodnych, a przede wszystkim pełnych pasji. Ten obiekt tak bardzo godny polecenia to nie tylko wspaniałe położenie , pyszne jedzenie ale przede wszystkim ludzie którzy tam pracują. Wszystkim bardzo dziękujemy a ani Manager Małgosi w szczególności. Właścicielom obiektu gratulujemy takiego zespołu. Serdecznie wszystkich pozdrawiamy.
Halina i Piotfr

Termin pobytu: lipiec 2018
Dziękujemy, Halina D
Zrecenzowano: 4 maja 2018 z urządzeń przenośnych

To już moja druga wizyta w tym hotelu. Wróciłam bo miejsce jest fantastyczne. Bliskość morza, wspaniałe jedzenie, ryby na milion sposobów, basen, możliwość uprawniania sportu- siłownia, wypożyczanie rowerów, wspaniałe widoki za oknem, zejście niemal bezpośrednio na plażę, winda zewnętrzna widokowa, to wszystko tworzy niepowtarzalną atmosferę tego hotelu. A że hotel bez obsługi nie istnieje, życzliwe osoby od wjazdu na parking, poprzez recepcję, menadżera, kuchnię, kawiarenkę sprawiają, ze czujemy się tu u siebie. Dodając jeszcze sto punktów za stosunek jakości do ceny, z przyjemnością stawiamy ocenę celującą.

Termin pobytu: maj 2018
1  Dziękujemy, Ewa E
Zrecenzowano: 6 marca 2018 z urządzeń przenośnych

Polecam ośrodek Jantar na wypady rodzinne. Ośrodek ładny ale nie bardzo. Pokój standardowy, czysty, przestronny. Łazienka ok. Polecamy ze względu na cudowny widok na morze!!! Plaża przy samym ośrodku, a jak woda zbyt zimna w morzu do dyspozycji gości jest basen i jacuzzi:))

Termin pobytu: lipiec 2017
1  Dziękujemy, metrodot
Zrecenzowano: 17 stycznia 2017

Cudownie usytuowany hotel nad samym morzem.Pokój z widokiem na morze to jest coś niesamowitego.Obsługa zarówno w recepcji jak i pań kelnerek na najwyższym poziomie. Najlepsze w całej Polsce serwowane bezy do obiadu! W pokoju brakuje w upalny dzień malusieńkiej lodówki i suszarki na balkonie na pranie.Cała reszta jest idealna.

Termin pobytu: lipiec 2016
Dziękujemy, Sylwik76
Zrecenzowano: 2 kwietnia 2016 z urządzeń przenośnych

Jak dla mnie hotel na 5, widok z balkonu rewelacyjny taki jak chciałam, obsługa miła. Jedzenie dobre. W pokoju czysto. Basen nie jest głęboki ale można popływać. Miasteczko przyjemne, jak narazie jeszcze za dużo się tu nie dzieje,ale latem napewno tętni życiem. Piękna szeroka piaszczysta plaża.Polecam

Termin pobytu: kwiecień 2016
1  Dziękujemy, AluniaRog