“Kolacja rodzinna”

Oasis Resort Restaurant
Nr 9 wśród 25 Restauracje (Rewal)
Zrecenzowano 14 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Rewal nie jest miejscem dla wielbicieli dobrej kuchni. Dominują bary z pizzą, kebabami i nawet dobrą rybę trudno upolować. Restauracja Oasis jest tutaj wyjątkiem i spragnionym dobrego jedzenia jest w stanie uratować urlop.

Uwaga - w połowie sierpnia 2018 restauracja nie obsługiwała płatności kartami kredytowymi (co ma się wkrótce zmienić). Ceny są raczej wysokie (jak w dużym mieście) a najbliższy bankomat jakiś kilometr od restauracji więc na podróż w obie strony warto zarezerwować pół godziny i wyruszyć przed deserem.

Restauracja mieści się w starym budynku, bardzo ładnie odrestaurowanym. Wystrój w bardziej klasycznym stylu, cegły i drewno. Na zewnątrz jest kilka stokikow, które dają widok na piękny ogród.

Przechodząc do jedzenia, to tutaj czeka nas pewna niespodzianka - większość dań jest zapożyczona albo bardzo blisko spokrewniona z kuchnią tajską. Nie zmienia to faktu, że jedzenie jest bardzo smaczne. Świeży łosoś i morszczuk jak i sajgonki były bardzo dobre. Sześciolatek uporał się z talerzem naleśników (dwie sztuki) w jakieś dwie minuty co też jest doskonałą rekomendacją.

Obsługa bardzo miła i tylko ten brakujący terminal do kart psuje minimalnie bardzo dobrą opinię.

Bardzo polecamy.

Termin wizyty: sierpień 2018
Dziękujemy, PawelRy

Zrecenzowano 5 sierpnia 2017 z urządzeń przenośnych

Od strony kulinarnej Rewal pozostawia wiele do życzenia. Przeważają smażalnie, szazłyki i kebaby. To zdecydowanie najlepsze miejsce w Rewalu na posiłek. Szczególnie godny polecenia stolik w przepięknym i relaksującym ogrodzie. Obsługa miła, prpfesjonalna, dania ładnie podane i smaczne. Ceny przystępne. Zdecydowanie polecam.

Termin wizyty: sierpień 2017
Dziękujemy, jerry00001
Zrecenzowano 12 kwietnia 2017 z urządzeń przenośnych

Cudowne miejsce ,przy morzu,cicho,przepiękny zadbany ogród z drzewi owocowymi i innymi dorodnymi okazami.Budynek główny z 1892 roku,pięknie odrestaurowany ,w środku zachowane belki i cegły,fajny wysyrój,elegancko z klasą .Jedliśmy tu obiad ,kuchnia tajska boska .obsługujacy kelner sympatyczmy ,pomocny.

Termin wizyty: kwiecień 2017
Dziękujemy, violamanola
Zrecenzowano 14 lutego 2017

Lokal nie za duży, wystrój bez wzruszeń, kuchnia smaczna , polecam desery.
Obsługa miła i uśmiechnięta, czujesz się gościem. Polecam.

Termin wizyty: listopad 2016
Dziękujemy, Lech J
Zrecenzowano 4 grudnia 2016

Szczególnie polecam smażone w woku kawałki kurczaka z warzywami i ryżem jaśminowym. Wyśmienity wystrój i nastrój.
restauracja zdecydowanie biję na głowę większość restauracji nad naszym morzem.

Termin wizyty: sierpień 2016
Dziękujemy, Michał W

Oasis Resort Restaurant — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Niechorze, Zachodnio-Pomorskie
Trzęsacz, Zachodnio-Pomorskie

Byłeś(-aś) w Oasis Resort Restaurant? Podziel się wrażeniami!