Ciekawa atrakcja

Warto odwiedzić

Zrecenzowano: 18 czerwca 2019
A9044WMmartat

Zrecenzowano: 26 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo fajny park tematyczny dla rodzin z małymi dziećmi. Dużo atrakcji dzieci nie chciały jechać do domu. Ceny biletu jak i w punktach gastronomicznych przyzwoite. Nie było problemu z parkingiem. W Parku znajdował się również plac zabaw oraz piraci animatorzy a także bardzo fajna papugarnia.

Dziękujemy, pawel-moto-adre
Zrecenzowano: 1 sierpnia 2019

Miejsce z wieloma atrakcjami zarówno dla mniejszych jak i większych dzieci Pirat Krzysztof potrafił zainteresować dzieci poszukiwaniem skarbów, opowiadając przy tym wiele ciekawych rzeczy Super podejście do dzieci I hipnotyzujące spojrzenie.....

Dziękujemy, justyna z
Zrecenzowano: 10 lipca 2019

Dzieciaki były zachwycone, zaczyna się średnio dla dzieci od modeli zwierząt zamieszkujących morskie głębiny, starsze dzieciaki pewnie docenią ale moje (7 i 3lata) leciały tylko do ciekawszych modeli 3 sekundy i dalej. Na końcu podróży (chyba taka nagroda) dmuchany statek, bardzo fajny plac zabaw na którym spędziliśmy 70% czasu w parku. Nasza wizyta trwała w czasie kiedy sezon się dopiero otwierał - obawiam się że podczas szczytu może być tam trochę ciasno na placu zabaw. Minusem jeszcze były mostki bez poręczy, ale ciągle jakieś prace jeszcze tam trwały więc mam nadzieje że już wszystko jest bezpieczne.

Termin skorzystania z atrakcji: czerwiec 2019
Dziękujemy, C3714XLpiotrb
Zrecenzowano: 18 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Warto zajechać, dobra atrakcja żeby urozmaicić dzieciom pobyt nad morzem. Imponujące modele. Dużo pomniejszych atrakcji. Jedyny zawód to ptaszarnia. Moje dzieci były wcześniej w papugarni w której papugi przylatywały do nich, siadały na ramionach. Tutaj ptaki uciekały i kompletnie nie były zainteresowane karmieniem, wiec dzieci miały lekki zawód

Termin skorzystania z atrakcji: czerwiec 2019
Dziękujemy, A9044WMmartat
Zrecenzowano: 13 maja 2019

Atrakcja na naszej liście, której nie odwiedziliśmy a mając dziecko wydawało się punkt konieczny do zobaczenia. Może i tak, ale na pewno nie poza sezonem. Byliśmy w maju. Miejsce nie przygotowane na przyjazd zwiedzających. Nie było ptaków, nie było papug, trawa nie skoszona. Brak dostępu do wszystkich eksponatów. A płatność jakby park działał pełną parą. Jedzenie - zamówiliśmy frytki - już dawno nie jadłam tak niedobrych frytek, smażonych w bardzo starym oleju. Po takim wstępie strach było zamawiać coś więcej :/ Nie polecam tego miejsca.

Termin skorzystania z atrakcji: maj 2019
3  Dziękujemy, madzia_ruda