Zrecenzowano 8 sierpnia 2017

Witam, w lipcu znaleźliśmy ofertę hotelu Riviera w Rewalu(ul. Kwiatowa) na jednym z portali. Żona zadzwoniła bezpośrednio do hotel. Właściciel doradził, że jak bezpośrednio u niego się wynajmie to będzie taniej (faktycznie około 30 zł na dobie- więc się skusiliśmy). Zarezerwowaliśmy pokój rodzinny dla 2 dorosłych i 1 dziecka na 7 dni. Po przyjeździe do hotelu okazało się, że dostawka polegała na dołożeniu trzeciej poduszki do dwuosobowego łóżka. Numer pokoje był niezgodny z numerem w rezerwacji, miejsce parkingowe było dodatkowo płatne tak jak i inne atrakcje(sauna, siłownia..), WiFi nie działało, a w łazience na fugach była pleśń. Jedzenie w miarę ok, ale powtarzalne..
Reasumując po przyjeździe (700 km) jak zaczęliśmy się domagać zmiany pokoju właściciel powiedział żebyśmy sobie szukali czegoś innego a on zwróci kasę (żona w ciąży, dziecko 5 letnie- a ten ch*m do nas z takim tekstem).. w efekcie byliśmy u nich 2 dni(20-21/07), a od soboty znaleźliśmy coś innego.
pozdrawiam
DM

Wskazówka dotycząca pokojów: sieć WiFi ponoć jest, ale nie działała.. a centrum fitness to pokoik z kilkoma urządzeniami.. więc dla mnie to tak jakby tego nie było
  • Data pobytu: lipiec 2017, podróż z rodziną
2  Dziękujemy, dariuszmirowski
Zrecenzowano 10 lipca 2017

Czyste pokoje, miła obsługa, sympatyczni gospodarze, smaczne śniadania, udogodnieniem jest basen na świeżym powietrzu, pokoje codziennie sprzątane, zmiana ręczników według życzenia, na miejscu można było korzystać z usług masażysty

Wskazówka dotycząca pokojów: Pokoje są duże wygodne, można życzyć sobie na którym piętrze ( są dwa)
  • Data pobytu: lipiec 2017, podróż z ukochaną osobą
Dziękujemy, bunia1111
Zrecenzowano 30 sierpnia 2015

Bardzo,miła,sympatyczna obsługa,czyste zadbane pokoje,pyszne obfite śniadania spokojna okolica,relaksujący basen-praktycznie w pensjonacie znajduje się wszystko do wspaniałego odpoczynku od grilla,barku,rowerów do placu zabaw.Osobiście za rok wracamy z powrotem do tego samego miejsca.(i już teraz nie tylko na osiem dób). Gorąco Wszystkim Polecam !!!

• Data pobytu: sierpień 2015, podróż ze znajomymi
3  Dziękujemy, nikinati2
Zrecenzowano 30 grudnia 2013

Bardzo ładny hotel w spokojnej dzielnicy Rewala. Duże , czyste ,dobrze wyposażone pokoje . Smaczne i urozmaicone śniadania. Obsługa miła i bardzo pomocna. Na terenie hotelu jest basen z podgrzewaną wodą.
Hotel godny polecenia .

Wskazówka dotycząca pokojów: Pokoje na drugim piętrze ze skosami . co dodaje im uroku.
  • Data pobytu: czerwiec 2013, podróż z ukochaną osobą
3  Dziękujemy, Anna R
Zrecenzowano 11 lipca 2012

Hotel riviera spa w dużej mierze oferuje to co było w opisie, jednakże niektórych atrakcji nie było, takich jak np podgrzewany basen,basen był owszem ale gdy na zewnatrz jest 23 stopnie to ciepła woda byłby rarytasem, poza tym w pokoju nie było wi fi tylko na parterze.I ostatni minus to brak placu zabaw dla dzieci,gdy pogoda nie dopisuje dzieci sie porostu nudzą.
Wszystkie inne cechy są jak najbardziej na plus, pyszne śniadania, czysto i elegancko.Ogólnie w porządku.

• Data pobytu: lipiec 2012, podróż z rodziną
2  Dziękujemy, Lukasz P