Zrecenzowano: 17 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Domki w niskim standardzie. W łazience pleśń i grzyb. Stare materace dziurawa pościel. Warunki typowo "KOLONIALNE" Syn spał pod własnym kocem bo pościeli się brzydził. Jedzenie co dzień takie samo i niestety z produktów o niskiej jakości. Wchodząc na stołówkę pierwszym zapachem był zapach stęchłej wędliny. Cena za wysoka za takie warunki zdecydowanie. Nie polecam. W opisach miał być brodzik dla dzieci. W rzeczywistości brodzikiem było wyłączone jakuzi. Ale dużym plusem jest basen, kort do tenisa, bliskość do morza, zejście łagodne. Wokół gastronomia sklepy spożywcze. Rewal uroczy. Z klimatem. Nie ma tłumu jak we Władku czy w Łebie. Napewno tu wrócę ale nie do Polonii. Zdecydowanie za drogo.

Termin pobytu: sierpień 2018
1  Dziękujemy, Marzena R
Zrecenzowano: 15 sierpnia 2016 z urządzeń przenośnych

Naprawdę wszystko Ok, blisko morza z łagodnym zejściem(ważne dla osób niepełnosprawnych czy starszych - rodzin z małymi dziećmi też), jedzenie w porządku - dzieci też coś dla siebie zawsze znalazły :-D basen, miejsce na grila itd. i Irek za płotem codziennie gra -Polecam

Termin pobytu: sierpień 2016
Dziękujemy, Piotr T
Zrecenzowano: 8 sierpnia 2016

Świetny hotel. Bardzo dobra lokalizacja - ok. 50 metrów od plaży. Zejście na plażę bez schodów.
Wynajęłam studio dla 3 osób. Okazało się bardzo wygodnym pomieszczeniem - z balkonem. Bardzo dobrze przygotowane na przyjęcie gości. Przemiła i bardzo życzliwa obsługa w całym ośrodku. Posiłki świeże i urozmaicone - bardzo dobra tzw. domowa kuchnia. Na obiad zawsze dwie zupy i dwa dania podstawowe do wyboru. Dostępność basenu czyni ten obiekt bardzo atrakcyjnym. Polecam gorąco.

Termin pobytu: lipiec 2016
1  Dziękujemy, Renata L
Zrecenzowano: 20 sierpnia 2015 z urządzeń przenośnych

Bardzo blisko morza, czysto. Jedzenie domowe. Szkoda ze brak oferty tylko ze śniadaniem. Podanym polecam wszystkim gorąco. Naprawdę warto tu zajrzeć. Obok namiot z kapitalna muzyka live piszą i piwem wszystko tak żeby było pięknie i było pogoda też. Bałtyk wprawdzie dla morsow ale co tam już taki jest ten nasz Bałtyk.

Termin pobytu: sierpień 2015
3  Dziękujemy, bin p