“Bardzo przeciętne jedzenie. ”
California — recenzja

California
Nr 18 wśród 27 Restauracje (Rewal)
Zrecenzowano 31 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Restauracja ma świetną lokalizację, widok z tarasu na morze i ciekawe potrawy w karcie. I tylko to było na +.

Zamówienie:
- Polędwiczki w sosie grzybowym. Danie wróciło praktycznie w całości na kuchnię. Mięso gumowe cena ok 40zl
- 2x Burger bardzo przeciętny na pewno nie był wart 27zl za sztukę
- Paluszki rybne jako danie dla dziecka, gruba warstwa panierki, frytki z worka a wszystko ociekające tłuszczem. Rachunek za całość 147 zł. Szkoda kasy

Dziękujemy, Sszpilka

Zrecenzowano 26 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo dobre jedzenie z towarzyszącym niesamowitym widokiem na morze! Polecam wszystkim! Warto tak zajrzeć !

Dziękujemy, paulinkadaw
Zrecenzowano 29 czerwca 2019

Dobre miejsce na średni głód. Placek ziemniaczany (chrupiący) i łosoś wędzony a do tego sos - porcja konkretna i smaczna natomiast śledź w śmietanie podany w muszli - niezły, jednak warto dopracować proporcje: więcej śledzia mniej śmietany z cebulką itd. Ogólnie dobre wrażenie

Dziękujemy, Asia_-11111
Zrecenzowano 27 marca 2019

Lokalizacji i widoki to jedyny atut tego miejsca. Arogancka obsługa, wątpliwej jakości jedzenie. Jest wiele ciekawszych miejsc do odwiedzenia w Rewalu. Nie polecam!

Termin wizyty: sierpień 2018
Dziękujemy, gosza321
Zrecenzowano 24 marca 2019 z urządzeń przenośnych

Byłem dzisiaj z rodzinką na śniadanku. Bardzo lubię to miejsce i już któryś raz tutaj byłem. Tym razem bardzo się zaskoczyłem, śniadanie było bardzo dobrze przygotowane, nie było żadnych problemów. Polecam

Termin wizyty: marzec 2019
Dziękujemy, MarekDrzewinski

California — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Rewal, Zachodniopomorskie

Byłeś(-aś) w California? Podziel się wrażeniami!