“Smacznie i przyjemnie”

Ciao Pizza Italian Bistro & La Playa Eat Drink Chill
Nr 2 wśród 27 Restauracje (Rewal)
Opis: La Playa to miejsce wyjątkowe na mapie Rewala – drink bar w stylu beach bar’u usytuowany jest na terenie ośrodka SOLEO Holiday Club i sprzyjaj wakacyjnemu chilloutowi.
Drinki i koktajle alkoholowe to nasz znak firmowy – robione zawsze na bazie świeżych owoców, przez profesjonalnego barmana i w przystępnych cenach! La Playa to także prawdziwa włoska pizza oraz fascynacja morzem, dlatego też krewet
Zrecenzowano 25 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Byłem kilka razy z żoną i dziećmi, jedno z lepszych miejsc w okolicy. Miła obsługa, nie trzeba za długo czekać. Bardzo dobra pizza, nieźłe makarony i przekąski. Rano można się wybrać na śniadanie (do 11:00), wieczorem na drinka.
Brakuje tylko jakiegoś ciekawego piwa...

Dziękujemy, Piotr G

Zrecenzowano 20 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Dzis zachęceni ocenami wybraliśmy się z dziećmi na pizzę. Ciasto pyszne. Chrupiace. Wszystko świeże. Burger też bardzo smaczny. Sos pyszny. Mieso pierwsza klasa. Ceny bardzo przystepne. Polecam!!!

Dziękujemy, jacarolinen
Zrecenzowano 7 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Cóż mogę powiedzieć , pizza z mąki O z bardzo dobrymi składnikami , Burger smaczny , super drinki lemon Passion i Mango . Faktycznie obsługa może nie przypaść do gustu osobom w wieku 40+ bo jest charakterystyczna i składanie zamówienia odbywa się przy ladzie, ale jedzenie jest pyszne.

Dziękujemy, 88bartosz
Zrecenzowano 21 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Wyśmienita pizza -sprawdzone 3 rodzaje! Pyszne kruche ciasto, smaczne składniki. W sam raz na obiadek polecamy

1  Dziękujemy, 22paweld
Zrecenzowano 5 lipca 2019

Doskonała pizza na cienkim cieście, bardzo dobre krewetki w tempurze. Jedyna niedogodność taka, że ok 12.30 nie można zeęść dań makaronowych, bo obiady od 13 :)

Dziękujemy, rozkoszsylwia

Ciao Pizza Italian Bistro & La Playa Eat Drink Chill — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Niechorze, Zachodniopomorskie

Trzęsacz, Zachodniopomorskie

Byłeś(-aś) w Ciao Pizza Italian Bistro & La Playa Eat Drink Chill? Podziel się wrażeniami!