“OK”

Pizzeria i Restauracja Bursztyn
Nr 19 wśród 27 Restauracje (Rewal)
Opis: Nasz lokal istnieje na rynko od ponad 20 lat. Zapraszamy na pyszne jedzenie, zimne piwo i pizze prosto z pieca
Zrecenzowano 24 sierpnia 2019

Lokal na uboczu, spokojna atmosfera bez tłumów, ceny umiarkowane. Pizza smakuje prawie jak domowa, czym odbiega od "masówki". Miła obsługa, ale proszę uważniej myć "szkło".

Dziękujemy, Mirosław J

Zrecenzowano 23 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Już któryś raz tu zawitaliśmy, jedzenie dobre. Spokojna okolica niedrogo i smacznie. Na uboczu, niedrogo. i

Dziękujemy, 856przemekt
Zrecenzowano 11 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Jedzenie dobre, reszta to porażka.
Zamówiliśmy dwie pizze, po chwili chcieliśmy zamówić jeszcze trzecią "Cztery sery", ale niewiadomo czy ją dostaniemy, ponieważ "Ukraińcy odeszli i syn się nie wyrabia. Przeszkoliliśmy go w pizzach, no i robi."
Zamówiliśmy również rybę z frytkami i surówką - przyszła po 40 minutach, bez surówki. "Surówkę" przyniesiono - był to mały talerzyk buraczków, jak to kelnerka określiła "Innych nie ma, to są resztki".
Zamiast soku jabłkowego, prawie wciśnięto nam pomarańczowy, bez pytania.
Mimo wszystko jedzenie dobre i ceny przystępne. Obsługa do wymiany.

Dziękujemy, 796arkadiuszm
Zrecenzowano 30 lipca 2019

Po raz kolejny zawitaliśmy tutaj z narzeczonym, a pizza za każdym razem tak samo pyszna! Przemiła obsługa dopełnia tutejszej atmosfery.

Dziękujemy, Ania N
Zrecenzowano 30 sierpnia 2018

jedna z lepszych i najtańszych pizzerii w Rewalu 14 zł.bardzo dobra .Trochę na uboczu ale warto zajść. miejsce nie przyciąga lecz smak dań jest naprawdę bardzo dobry.cisza spokój.

Termin wizyty: sierpień 2018
Dziękujemy, Paweł K

Pizzeria i Restauracja Bursztyn — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Rewal, Zachodniopomorskie

Byłeś(-aś) w Pizzeria i Restauracja Bursztyn? Podziel się wrażeniami!