“Dawno, dawno temu...”
Rukola — recenzja

Rukola
Nr 9 wśród 27 Restauracje (Rewal)

Za siedmioma klifami, zwabieni syrenim śpiewem, dotarliśmy do Rukoli. Było dobre ale bez szału......

Dziękujemy, Bikepacker13

Zrecenzowano 12 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Bylismy 3 razy w ciągu tygodnia. Dwa razy w 4 osoby i raz w 6 osób. Zamówiliśmy schabowego, pierś z kurczaka, pizze, halibuta oraz sałatkę z grillowanym kurczakiem. Obsługa bardzo miła. Porcje duże i smaczne. Polecam serdecznie.

Dziękujemy, 895marcinj
Zrecenzowano 28 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Byliśmy w 4 pyszne jedzenie, szybki serwis, ceny spoko. Polecam schabowego, dorsza, pizze, krem pomidorowy

Dziękujemy, 655lukek
Zrecenzowano 20 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo szybka i miła obsługa. Duże porcje naprawdę smacznego jedzenia. Doskonale miejsce na obiady z rodzina lub znajomymi.

Dziękujemy, dattker
Zrecenzowano 4 maja 2018 z urządzeń przenośnych

Jakość bardzo marna. Zachęcamy przez pracownika i zapewniany o wysokiej jakości skusiłem się na obiad. Zupa rybna zabielona śmietana z dominującym ziemniakiem. Bardziej przypomina kartoflanke że kilkoma kawałkami dorsza niż zupę rybna. Dorsz w cieście nie nadawał się do zjedzenia, paniera odklejała się od płynącej tłuszczem ryby. Jestem pewny że smażył się w tym samym pojemniku co frytki. Oddałem w całości to coś jednak na rachunku był...Nugetsy były jak na foto czyli pewnie z tej samej frytownicy co frytki i dorsz. Była jeszcze pizza dla dzieci z duża ilością kukurydzy której ludzki żołądek nie trawi... Więcej tam nie usiądę na pewno. Szkoda bo miejsce takie że można by ściągać tłumy i karmić smacznie ... nie polecam

Termin wizyty: maj 2018
3  Dziękujemy, trippluszak
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Damian Ś, Właściciel, RukolaOdpowiedź udzielona 5 czerwca 2018

Jako restauracja jesteśmy w stanie w pełni odnieść się po Pańskiego komentarza, ponieważ takich gości szybko się nie zapomina...
Zwrócił Pan dorsza, którego nawet nie skosztował twierdząc że śmierdzi przepaloną fryturą, co od razu zostało Panu wyjaśnione że została ona wymieniona tego samego dnia, wiec nie było podstaw do odliczenia od paragonu. Jeśli twierdzi Pan że wszystko smażyło się w jednym pojemniku z przepaloną fryturą, co oczywiście nie jest prawdą pomimo,że jest Pan tego "pewny" to dosyć dziwne że pozwolił Pan zjeść większość nugetsów kilkuletniemu dziecku. Tak samo jak zamawianie pizzy w której skład poza standardowymi składnikami wchodzi tyko kurczak i kukurydza co jest wyszczególnione w menu.

Rukola — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Rewal, Zachodniopomorskie

Byłeś(-aś) w Rukola? Podziel się wrażeniami!