Rewal

“Znakomite jedzenie”
Pizza Boston — recenzja

Pizza Boston
Nr 16 wśród 27 Restauracje (Rewal)
Zrecenzowano 14 września 2019

Miejsce godne polecenia. Zupa rybna - totalne mistrzostwo. Pizza - smaczna, nietłusta, ciadto na brzegach puszyste, burger z nachosami - strzał w 10.

Polecam.

Dziękujemy, Natala666

Zrecenzowano 24 maja 2019

Jedliśmy burgery z frytkami. Jak na nadmorskie warunki oceniliśmy wszyscy jednogłośnie bardzo wysoko smak spożywanego posiłku:) Pizza wyglądała smakowicie na sąsiednich stołach ale nie mieliśmy jeszcze okazji jej spróbować.

Reasumując polecamy burgery!!!

Dziękujemy, Mateusz D
Zrecenzowano 1 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Wyśmienite burgery, zupa rybna, wszystkie ryby i dania grillowane. Pizza jest dobra ale mogłaby być jeszcze lepsza. Klimat urokliwy i wyjątkowy. Jest czeskie piwo. Miła obsługa. Polecam wszystkim koneserom.

Dziękujemy, luk7507
Zrecenzowano 23 marca 2019 z urządzeń przenośnych

Nie polecam pizzy jest strasznie słaba. Składniki kiepskiej jakosci w stosunku do cenny. Wygląda jakby ktoś olej wylał na sam środek. Zdecydowanie nie polecam lepiej zjeść pizzę mrozoną..Nie polecam nikomu !!!

Termin wizyty: marzec 2019
Dziękujemy, kamilk27
Zrecenzowano 7 marca 2019

Jeżeli ktoś lubi miejsca, które mają swój klimat i dobre jedzenie. Polecam!!!
Bardzo mi się podobało i smakowało. Polecam zupę rybną oraz burgery

Termin wizyty: luty 2019
Dziękujemy, robin1923

Pizza Boston — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Niechorze, Zachodniopomorskie

Rewal, Zachodniopomorskie

Byłeś(-aś) w Pizza Boston? Podziel się wrażeniami!