“Porażka ”
Pizza Boston — recenzja

Pizza Boston
Nr 23 wśród 25 Restauracje (Rewal)
Zrecenzowano 14 września 2018 z urządzeń przenośnych

Najgorsza pizza jaką jedliśmy .
Miała być ostra , zamiast tego była tłusta .
Makaron z sosem balsamicznym ? Co to za pomysł ? Kulinarna porażka , ale piwo Ok .

Termin wizyty: wrzesień 2018
Dziękujemy, karolinak545

Zrecenzowano 15 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Bylismy ostatnio zamówić pizze na wynos i nigdy w zyciu nie jadłem tak gumowatej pizzy, ani chrupiaca nie była i ser nie do konca upieczony :( Nie polecam nikomu ;/ Radzę isc do innej pizzerii :)

Termin wizyty: sierpień 2018
Dziękujemy, Krystian O
Zrecenzowano 19 lipca 2018

Beznadziejna pizza ociekająca tłuszczem, zamówiłem 4 różne pizze wszystkie smakowały tak samo zamiast ziół i dobrych przypraw jedyne co było czuć to przyprawa kucharek, dodatkowo oliwki w pizzy były z pestkami.

Termin wizyty: lipiec 2018
Dziękujemy, ACIDJACK
Zrecenzowano 10 lipca 2018

Boston Burger miażdży wszystkie inne burgery! Świetne mięso, doskonale doprawione, wspaniały sos i chrupiąca bułka. Miła i sprawna obsługa. Całość za wyjątkową małą kasę. Zdecydowanie polecam i będę wracać!

Termin wizyty: lipiec 2018
1  Dziękujemy, Ania T
Zrecenzowano 3 czerwca 2018 z urządzeń przenośnych

Miejsce wcale nie jest nowym punktem na mapie Rewala. Knajpa kiedyś znana pod nazwa Nawigator, ani styl ani rodzaj kuchni jakoś specjalnie nie nawiązywał do morskich klimatów i w sumie ciężko stwierdzić, co to był za rodzaj knajpy tudzież kuchni. Teraz nowa nazwa, stare problemy. Zmienił się wystrój, ale wszystko inne zostało. Pizza... tragedia. Jakość produktów fatalna, z reszta ich ilość na pizzy również. Smakowało trochę jak z podrzędnej pizzeri. Wiem, ze poziom niektórych restauracji na wybrzeżu pozostawia wiele do życzenia, ale naprawdę można zrobić coś fajnego. Tutaj ewidentnie nie wyszło. Plus za możliwość wejścia z psem.

Termin wizyty: czerwiec 2018
Dziękujemy, Hannch_

Pizza Boston — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Rewal, Zachodnio-Pomorskie

Byłeś(-aś) w Pizza Boston? Podziel się wrażeniami!