“Urlop”
Rybio Grande — recenzja

Rybio Grande
Nr 15 wśród 27 Restauracje (Rewal)
Zrecenzowano 25 sierpnia 2019

Miła obsługa, konkurencyjne ceny, przepyszne rybki. Ładnie podane. Wspaniała szefowa, która trzyma rękę na pulsie. Bardzo ładny wystrój i super lokalizacja. Przyjeżdżamy tu od dobrych kilku lat i zawsze jest trzymany wysoki poziom. Polecamy.

Dziękujemy, Simplusikowiec

Zrecenzowano 23 sierpnia 2019

Lokal z obsługą, która podaje do ryby nóż i widelec (pierwszy raz jadłem rybę nożem i widelcem) , ale ma to swoje uzasdnienie do twardej niedopieczonej ryby i przypalonych chłodnych frytek. Brak uwag tylko do zestawu surówek.

1  Dziękujemy, Mirosław J
Zrecenzowano 17 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Pyszne jedzenie, drinki , shoty, świeże soki. Bardzo miła i sprawna obsługa.
Świetna lokalizacja przy plaży.
Polecamy wszystkim chcącym coś dobrego zjeść, wypić i spędzić miło czas w fajnym miejscu.

Dziękujemy, 488magdalena_
Zrecenzowano 11 sierpnia 2019

obsługa bez polotu i myślenia!!!

PLUSY: położenie, zupa pomidorowa i jedna kelnerka(blond włosy dwa warkocze) bardzo sympatyczna, odpowiedni człowiek i widać że nie pracuje za karę . To by było na tyle.
MiNUSY: brak logicznego myślenia u niektórych kelnerów.
######Zamówiłam pierogi gotowane ze śmietaną
(dla mojej chorej córki)---zaznaczyłam że bez tłuszczu-dostałam zalane tłuszczem (3x tak było)a jak już otrzymałam ze śmietaną to w śmietanie był włos , a pierogi same w sobie bardzo dobre.
#######Makaron z borowikami dziecko otrzymało zimny a pani w sąsiednim stoliku gorący.
#######Dziś zamówiłam TYLKO dwa dania: zupa pomidorowa i pierogi GOTOWANE bez tłuszczu (co zawsze powtarzam dwa razy)...no i przynosi z tłuszczem i cebulką. Powinnam wstać i wylać to wszystko na głowę tej zmęczonej życiem kelnerce może wtedy by ogarnęła. Kelnerka brała zamówienie a przynosi ktoś inny i może dlatego jest taki młyn i nie potrafią zrealizować zamówionego jedzenia. Pan który przyniósł był bardzo miły tylko jego text typu: że w kuchni ściągną ten tłuszcz i cebulę ... Obyś nigdy nie miał chorych jelit bo wtedy sam zrozumiesz że skoro ktoś zamawia BEZ TŁUSZCZU!!!!!! to ..... bez tłuszczu.
##### grzanki z serem raz tylko dzień wcześniej u was jadłam prawdziwe grzanki takie fajne chrupiące, a na drugi dzień te grzanki już były w innej wersji tzw. CIAPKI (mokre , miękkie i zimne) i jeszcze pani kelnerka próbowała mi wcisnąć kit że takie są u nich grzanki ... Jezu , grzanka rozmoczona cholera wie czym... także zatruć się czymś takim można!!!! TRZY RAZY JE POPRAWIALI i z czterech ,,grzanek,, dwie były zjadliwe .
Nigdy w żadnej restauracji nie było czegoś takiego. Dziś gdy znów dostałam te pierogi z tym tłuszczem to albo wy robicie na złość albo jesteście niedotlenienie.
#####prośba##### do kelnerek: podchodzisz do stolika to weź kartkę i długopis bo skoro dwóch dań nie ogarniasz to strach pomyśleć co to by było gdybym zamówiła kilkanaście.
Uważam że powinna być księga wpisów odnośnie obsługi i jedzenia. Kelnerka powinna mieć imię na bluzce i szef tego lokalu powinien weryfikować pod koniec sezonu kto się nadaje do tego typu pracy a kto nie. sama pracowałam w tym zawodzie i to 7lat... miałam wycieczki po 20 osób na raz ... byłam barmanką, kelnerką i zamówienia szły taśmowo bez pomyłek a tu nie wiem...szkoda bo lokal fajny ale już się poddaję

1  Dziękujemy, Marta M
Zrecenzowano 8 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Smaczne dania, duże porcje, miła obsługa która zna menu i potrafi doradzić. Przystępne ceny...

Nie było problemu z zapłatą karta.

Dziękujemy, Figofago_78

Rybio Grande — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Niechorze, Zachodniopomorskie

Rewal, Zachodniopomorskie

Byłeś(-aś) w Rybio Grande? Podziel się wrażeniami!