“Polecam, również dla rodzin z dziećmi”
Przystan Rybacka — recenzja

Przystan Rybacka
Nr 6 wśród 27 Restauracje (Rewal)
Zrecenzowano 8 września 2019

Bardzo miła obsługa, kelnerki mają bardzo dobre podejście do dzieci. Podobało mi się, że restauracja jest przygotowana na wizyty rodzin z dziećmi. Oprócz krzesełka do karmienia znajdziecie tam również placyk zabaw. Co do jedzenia, bardzo dobre ryby i zupa rybna. Ceny normalne jak na tereny nadmorskie (bywa drożej i zdecydowanie gorzej) - tutaj płaci się przynajmniej za jakość. Polecam to miejsce.

Dziękujemy, PijanyPoeta

Zrecenzowano 3 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Długa kolejka świadczy o jakości. Czekanie wynagrodziła pyszna zupa rybna, mega tatar z łososia a dzieciom smakowały smażone szprotki. Gorąco polecam.Aaaaaa i jak na Sopot ceny bardzo rozsądne. Za 2 zupy tatar szprotki z frytkamix2 około 100zl.

Dziękujemy, bartlomiejp199
Zrecenzowano 28 czerwca 2019

Skusiła nas bliska odległość od plaży i ruch w środku. Na pewno nie jest to restauracja, raczej buda samoobsługowa, nie ma niestety nigdzie informacji o tym i mylący jest napis na szybie "szukamy kelnerki". Zamawia się przy kasie i otrzymuje się pagery, które przy takiej ilości osób co chwilę piekielnie dzwonią. Nie jest stosowana żadna kolejność, przy zamówieniu zupy po 2-3 minutach otrzymuje się drugie danie. Obsługa wydaje się być niezadowolona jak się ją o coś zapyta. Duże porcje, smak w miarę ok, ale podanie okropne. Polecam bardziej przyglądać się jedzeniu, bo jedna z podanych truskawek zaczynała pleśnieć. Naleśniki ok, choć oczywiście odgrzewane, rosół w porządku, placki smażone i 'gotowce', nigdzie nie ma informacji o tym, że są smażone. Nie polecam przychodzić z dziećmi, bo mogą się uciąć na strasznie wyszczerbionych miskach i talerzach. Z 4 naczyń które dostałyśmy tylko jeden talerz nie był wyszczerbiony. MASAKRA! Jesli chodzi o czystość to brudne szyby, z czego jedna jest pęknięta raczej nie zachęcają. Myślę, że za takie pieniądze można dużo lepiej zjeść w dużo milszym miejscu.

1  Dziękujemy, latarniczka_5
Zrecenzowano 11 września 2018

Skuszony dużą liczbą turystów postanowiliśmy z rodziną odwiedzić restaurację. Zamówiliśmy zupę rybną z owocami morza, naleśniki z serem i dżemem i 2 piwa. Całkowity koszt zamówienia około 50 zł. Piszę o cenie na początku gdyż zawsze staram się oceniać lokal pod kątem cena/jakość. Gdzie jakość nie może spaść poniżej pewnego poziomu. Ocena 2/5 dla tych którzy nie mają czasu więcej czytać... :] Zupa rybna z "owocami morza"smakowała jak rosół na kostce bulionowej z włożonymi kawałkami ryby i marchewką do środka. Może jestem niedouczony, ale na kilkanaście zup rybnych które jadłem w różnych restauracjach ta była najgorsza. Dobiło mnie jeszcze jeden mały element: zupa miała być z "owocami morza" i była ... z paluszkami krabowymi o których składzie powiem tylko tyle że z ryby to mają tak z 30% a reszta ..... Dobry chwyt marketingowy ale jakość poniżej krytyki. Na pytanie zadane kelnerce na czym była gotowana zupa zmieniała zeznania raz to że na rybach (chyba paluszkach krabowych), drugi że na rosole bo tak to się u nas gotuje...Naleśniki ładnie podane, plus za naturalny biały ser a nie jakąś tanią papkę twarogową. Szału nie było danie po prostu poprawne. Toaleta hmmm potwierdzam opinie poprzedników, jak na tak duży lokal jedna toaleta i to w takim stanie sanitarnym...strach wejść a jeszcze większy wyjść bo osoby w kolejce posądzą cię o doprowadzenie to takiego stanu. I jeszcze jedno spostrzeżenie, przemili sąsiedzi ze stolika na lewo obok nas czekali na rybę ponad godzinę!!! pomimo niezbyt dużego obłożenia w restauracji. Po ponagleniach wreszcie się doczekali ale pomimo głodu zachwytów nie słyszałem, raczej wielkie rozczarowanie. Sąsiedzi na prawo dostali po dłuugim czekaniu... zimną rybę, którą kelnerka po skardze zabrała i jakoś podgrzała danie. Podsumowując opinie swoje i sąsiadów ze stolików obok- NIE POLECAM Choć i tak ze względu na położenie znajdą się chętni...Tylko pamiętajcie w okolicy jest duża konkurencja więc po co przepłacać i się rozczarować.

Termin wizyty: wrzesień 2018
Dziękujemy, 990andreb
Zrecenzowano 2 września 2018

W zasadzie klasyka: duży przemiał, ceny restauracyjne (np. ok. 120 zł za 3 porcje dorsza z frytkami i surówkami), ale obsługa już nierestauracyjna (tzn. samoobsługa). Jedzenie przyzwoite, zaglądaliśmy tam kilka razy, m.in. na niezłą pomidorówkę. Ubikacja woła o pomstę do nieba - syf, zimna woda, podróż w czasie do lat 90. Widać właściciel przyjął strategię maksymalnego golenia turystów, ale zero inwestycji czy remontów. I jeszcze o kąciku zabaw dla dzieci - sprawiał wrażenie brudnego, zabawki walały się po podłodze, a obok stał wielki banner, który trącony ciągle przewracał się na bawiące się dzieci. Ale dobrze, że w ogóle ten kącik był, bo to nie jest reguła w tej okolicy.

Termin wizyty: sierpień 2018
Dziękujemy, Jacek M

Przystan Rybacka — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Rewal, Zachodniopomorskie

Byłeś(-aś) w Przystan Rybacka? Podziel się wrażeniami!