“Dwie smaczne kolacje w Rewalu”
Tawerna Pod Łososiem — recenzja

Tawerna Pod Łososiem
Nr 4 wśród 27 Restauracje (Rewal)
Zrecenzowano 1 września 2019 z urządzeń przenośnych

Podczas wizyty w Rewalu wybrałem się z narzeczona na kolacje. Spacer po tzw. Centrum Miasteczka zakończył się wyborem Tawerny pod Łososiem jako miejsca naszych wieczornych, kulinarnych doznań. Pierwszy wybór padł na Flądrę i Kargulene. Flądra O.K., ale Kargulena okazała się bardzo smaczna, maślana i treściwa ryba. Mimo, iż dużo mniejsza, to wg mnie jedna ze smaczniejszych ryb, jakie w życiu jadłem. Kolacja ta spowodowała, iż postanowiliśmy wrócić tu kolejnego wieczoru. Tym razem zdecydowaliśmy się na zupę rybna i tatar z łososia. O ile tatar był smaczny i mogę ze szczerym sercem go polecić, to zupa rybna przerosła moje oczekiwania. Pyszna, treściwa, smaczna i bardzo duże kawałki ryby, które swietnie komponowały się z rybnym wywarem powodowały, ze była to najsmaczniejsza zupa rybna, jaka kiedykolwiek jadłem. Jestem pod wrażeniem i trzymam kciuki za to by utrzymać ten standard. Podsumowując posiłki pyszne, standard wystroju, to typowa smażalnia, ale naprawdę warto skosztować to, co maja do zaproponowania!

Dziękujemy, 123majkel

Zrecenzowano 21 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Dania dosmakowane, restauracja z tradycjami, potrawy pyszne.
Tatar z łososia - polecam. Fantastyczny dodatek w postaci świeżego ogórka.
Zupa rybna - pyszna.
Śledzik - dobry.
Odejmuję gwiazdkę za papierowe talerze i plastikowe sztućce. Za ten fakt powinno być dwie gwiazdki obniżone ale nad Bałtykiem to niestety standard :(

1  Dziękujemy, grzegorzk763
Zrecenzowano 24 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Wybraliśmy się z polecenia. Tatar z łososia przepyszny, zupa rybna też smaczna. Obsługa bardo przyjemna-Pani przyjmując zamówienie na rybę panierowana w zalewie pytała jakiej wielkości podac(mniejsza czy większą). Jak dla mnie jedzenie przepyszne chociaż lokal z zewnątrz wygląda bardzo zwyczajnie. Brakowało mi jedynie kącika dla dzieci.

1  Dziękujemy, paulinasR6741OP
Zrecenzowano 20 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Zamówiłam puszkę Kerguleny z frytkami i surówka. Rybka była ok Ale dodatki dramat. 5 zloty za maleńką porcję mrożonych frytek farbowanych. Nie polecam. Sugerowałam się dobrymi opiniami ale widać to co dobre zostało w ubiegłych sezonach. Drogo, na plastikowych talerzach mrożonki.

Dziękujemy, annasX776UJ
Zrecenzowano 10 sierpnia 2018

Przyjemne miejsce, gdzie można bardzo dobrze zjeść, wypić lane piwko i obejrzeć miejsciową sztukę malarską. Zupa ryba - wybitna i to jest coś dla czego każdy powinien tutaj zajrzeć, tatar z łososia - bardzo dobry, pierogi z dorszem - niezłe. Ryby też nieźle przyrządzone tylko jedna uwaga - uważajcie i zwracajcie uwagę przy zamówienie na wielkość ryby bo porchja dorsza czy szaszłyka może mieć nawet pół kilograma

Termin wizyty: lipiec 2018
Dziękujemy, SzymonWap

Tawerna Pod Łososiem — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Niechorze, Zachodniopomorskie

Trzęsacz, Zachodniopomorskie
Rewal, Zachodniopomorskie

Byłeś(-aś) w Tawerna Pod Łososiem? Podziel się wrażeniami!