“Rybka w Rewalu”
Tawerna Pod Lososiem — recenzja

Tawerna Pod Lososiem
Nr 5 wśród 25 Restauracje (Rewal)
Zrecenzowano 24 lipca 2018

Ryba bez dyskusyjne najlepsza w całym Rewalu. Zrobiona w tradycyjny sposób bez użycia panierki. Minus sztućce plastikowe, wystrój oraz sposób podania.
Podsumowując! Jeśli ktoś ma ochotę na świetną rybę, a sztućce oraz podanie mu nie przeszkadza to POLECAM!!!

Dziękujemy, kilkakrzysztof

Zrecenzowano 19 czerwca 2018

Nierzucający się w oczy lokal i bardzo miła obsługa. Wybraliśmy rybę w panierce, pikantną zupę rybną i rybę zapiekaną z serem i pomidorami. Jedzenie podawane na naczyniach jednorazowych, ziemniaki były trochę za mocno przypieczone. Ogólnie nie mogę narzekać, zupa rybna fenomenalna, ryba zapiekana również. Świeżo, szybko i smacznie. Miejsce na uboczu, przy spokojnej ulicy. Przy każdym stoliku koce, jakby ktoś zmarzł w chłodny wieczór. Jestem zadowolona i na zupę rybną wracaliśmy kilkukrotnie. Ceny przystępne.

Dziękujemy, renatasz2014
Zrecenzowano 10 czerwca 2018

Nie rzucająca się w oczy, wybitna jeśli chodzi o jakość serwowanych dań, przemiła obsługa, szybko, czysto, schludnie, ceny nie odbiegające od cen na polskim wybrzeżu. Szczerze polecam.

1  Dziękujemy, emmarek
Zrecenzowano 8 maja 2018 z urządzeń przenośnych

Lokal bardzo ładny. Wystrój robi nastrój szczególnie wieczorem. Mało ludzi uczęszcza do tego lokalu. Długo się niestety czeka na zamówienie. Ceny typowe jak na polskie morze. Serwowanie na papierowych tackach również zalicza się do minusów lokalu. Polecam.

Dziękujemy, Krzysztof B
Zrecenzowano 8 kwietnia 2018

Co roku w wakacje jeździmy nad morze i zawsze szukamy dobrej smazalni ryb. W Rewalu byliśmy dwa lata pod rząd i tak pysznej smazalni ryb jak Tawerna niestety nigdzie indziej nie uswiadczylismy. Oczywiscie byly pyszne ale żadna nie pobiła Tawerny pod łososiem. Jak dla nas jesteście (jak na razie) najlepsi. Gratulujemy

Dziękujemy, borianek

Tawerna Pod Lososiem — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Niechorze, Zachodnio-Pomorskie

Rewal, Zachodnio-Pomorskie

Byłeś(-aś) w Tawerna Pod Lososiem? Podziel się wrażeniami!