“5gwiazek za widok”
Na Skarpie — recenzja

Na Skarpie
Nr 1 wśród 27 Restauracje (Rewal)
Opis: Tradycyjna smazalnia ryb ktora od prawie 2 dekad stara sie sprostac oczekiwaniom naszych klientow. Idac z duchech czasu co roku wprowadzamy do swojej oferty dania, ktore roznia sie od tradycyjnej smazonej rybki, ale dzieki sposobowi ich przygotowania nie traca nic na wartosci i jakosci. Polecamy ryby tradycyjnie smazone, pieczone i duszone. Jesli sa Panstwo na diecie bezcukrowej lub bezglutenowej - dla nas to zaden problem, gdyz nasze menu jest dotosowane dla osob chorych na celiakie oraz dla diabetykow. Serdecznie zapraszamy! Ekipa Na Skarpie
Zrecenzowano 24 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Przepiękny widok, naprawde az miło tam siedziec. Ryby dobre, zupa rybna taka mocno rosołowa. Obsługa zmeczona juz chyba calym tłumem bo widac ze ciężko juz z nimi rozmawiac. Chyba , ze akurat trafilam na pana po imprezie... podsumowujac- dobrze, ale mogloby byc lepiej

Dziękujemy, nataliapZ3500RP
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Justine_NL, Właściciel, Na SkarpieOdpowiedź udzielona 25 sierpnia 2019

Dziekujemy za Pani komentarz.

Cieszy nas ze smakowaly Pani u nas dania rybne, zarowno ryba smazona jak i zupa rybna - ktora rzeczywiscie jest robiona na bazie wywaru, z kawalkami lososia, bez zbednych zageszczaczy i zasmazek.
Co do samej obslugi moge Pania jedynie przeprosic, jesli poczula sie Pani w jakis sposob zle obsluzona.
Koniec sezonu i tlumy w szczycie istotnie moga miec wplyw na zmeczenie pracownikow.

Pozdawiamy,

Zrecenzowano 23 sierpnia 2019

Typowa jadłodalnia szybkiej obsługi nad polskim morzem. Plus za widoki i powiew morza.
Brak serwetek na stolikach, za to smród dymu z papierosów i towarzystwo psów, które wprowadzają "goście"

Dziękujemy, Mirosław J

Przykro nam ze nie ma Pan milych wspomnien z wizyty w naszym lokalu.
Jednoczesnie informujemy, ze do dyspozycji gosci poza tarasem jest sala z widokiem na morze gdzie jest calkowity zakaz palenia papierosow, a na kazdym stoliku sa serwetniki.
Na dworze nie na wszytskich stolach sa serwetki z uwagi na silny wiatr od strony morza - zarowno serwetniki jak i przyprawy dostepne sa w barze oraz przy kasie.

Zrecenzowano 17 sierpnia 2019

Niestety ryba smażona we fryturze co nie byłoby takie złe gdyby nie fakt ze olej był ewidentnie stary a gruba panierka w której była podana ryba wchłonęła ja jak gąbka. Frytki suche, zimne. Surówka była Ok. Ładne miejsce z kiepskim jedzeniem.

1  Dziękujemy, Maniana91
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Justine_NL, Właściciel, Na SkarpieOdpowiedź udzielona 19 sierpnia 2019

Szanywna Pani,

Przykro nam ze nie sprostalismy Pani oczekiwaniom.
informujemy, ze frytura jest zmeniana codziennnie przed otwarciem smazalni.
W razie uwag zapraszamy do bezposredniego kontaktu - latwiej nam wowczas weryfikowac opinie klientow na biezaco.
Reklamacje zawsze rozpatrujemy na korzysc klienta.

Na SKarpie

Zrecenzowano 13 sierpnia 2019

Piękny widok na morze. Zarówno w lokalu jak i na tarasie miła atmosfera. Świeże i smaczne ryby. Surówki i dodatki bardzo dobre. Porcje rozsądne. Obsługa bardzo miła. Polecam.

Dziękujemy, Anna D

Dziekujemy bardzo za mile slowa.

Zrecenzowano 5 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Rybka smaczna, troche za duzo przyprawiona nie czuc dobrze ryby. Mila obsluga, podane dosc szybko. Piekny widok na morze. Polecamy

Dziękujemy, Buniu

Dziekujemy za opinie i cenne wskazowki.

Na Skarpie — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Niechorze, Zachodniopomorskie

Trzęsacz, Zachodniopomorskie

Trzęsacz, Zachodniopomorskie
Rewal, Zachodniopomorskie

Byłeś(-aś) w Na Skarpie? Podziel się wrażeniami!