“Nie polecamy”
Pizzeria Olivka — recenzja

Pizzeria Olivka
Nr 12 wśród 25 Restauracje (Rewal)
Zrecenzowano 21 lipca 2018 z urządzeń przenośnych

Nie polecam.malo profesjonalna obsluga.jedzenie przecietne.wczesniejsze opinie wedlug mnie bardzo naciagniete.w Rewalu jest naprawde duzo godnych polecenia miejsc gdzie mozna duzo smaczniej i w milszej atmosferze zjesc

Termin wizyty: lipiec 2018
Dziękujemy, derus13

Zrecenzowano 13 lipca 2018 z urządzeń przenośnych

Muzyka na full, nie można wysiedzieć, jak na dyskotece, tyle, ze o 12:00, jedzenie bez znaczenia, muzyka rujnuje wszystko

Termin wizyty: lipiec 2018
Dziękujemy, KarolB1232
Zrecenzowano 6 kwietnia 2018 z urządzeń przenośnych

Bardzo sympatyczne miejsce , nastawione raczej nie na szybka konsumpcje czas oczekiwania na zamówienie trwał przy prawie pustej sali baaaaardzo długo , drugim mankamentem jest zapach kuchni na sali . Tyle co do minusów . Jednak sałatka która zaserwowano to już inny temat ☺️Świeżutka , smaczna i finezyjnie skomponowana , warzywa na zimno z super winegretem idealnie połączone z brokułem , kalafiorem i cukrowym groszkiem na ciepło , pokryta kiełkami Wrócę tam jeszcze napewno

Termin wizyty: kwiecień 2018
Dziękujemy, hotchillijalapeno
Zrecenzowano 6 marca 2018 z urządzeń przenośnych

Z rodziną wybraliśmy się do Olivki na pizzę. Bardzo dobra, dobrze wypieczona, lekka. Polecamy z owocami morza, a dla dzieci ze szpinakiem i fetą! Pycha

Termin wizyty: lipiec 2017
Dziękujemy, metrodot
Zrecenzowano 8 września 2017 z urządzeń przenośnych

Jak w tytule, nie było szans zjeść, gdyż w pierwszym tygodniu września już zamknięte. Google niestety nie informuje o tym. Pizzeria widnieje jako otwarta.

Termin wizyty: wrzesień 2017
Dziękujemy, Weronika J

Pizzeria Olivka — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Niechorze, Zachodnio-Pomorskie

Rewal, Zachodnio-Pomorskie

Byłeś(-aś) w Pizzeria Olivka? Podziel się wrażeniami!