“Obsługa na medal”

Róża Wiatrów Pogorzelica
Nr 1 wśród 5 Restauracje (Pogorzelica)
Opis: Pizzeria Róża Wiatrów zaprasza na pyszne dania włoskie.
Opis: Pizzeria Róża Wiatrów zaprasza na pyszne dania włoskie.
Zrecenzowano 23 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Jedzenie całkiem przyjemne. Obsługa zdecydowanie in plus. Burger z pesto nie bedzie moim ulubionym doznaniem, nie dosc ze kompozycja taka sobie to mieso wieprzowe zamiast wolowiny dodatkowo psuje efekt.

Dziękujemy, irekkub

Zrecenzowano 13 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Restauracja nie oferuje nic nadzwyczajnego,jedzenie smaczne ale bez szału. Pizza niedopieczona, makarony w tłustych sosach,drogo i nieadekwatnie do jakości.Natomiast miła, sprawna obsługa. Jak dla mnie bardzo przeciętne jedzenie.

Dziękujemy, 127ellab
Zrecenzowano 6 sierpnia 2019

Szybki obiad podczas letniego wypadu nad polskie morze. Jedzenie bardzo smaczne, obsługa sympatyczna i szybka, parking blisko, toalety czyste. Zamówiłem pizzę i krem pomidorowy, partnerka jeden z makaronów. Jedzenie bardzo dobre, ładnie podane (jedyne do czego można się przyczepić to mała porcja makaronu. Ogólnie jestem na tak, śmiało polecam ;)

Dziękujemy, Deszczowy
Zrecenzowano 21 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Zamówiłam zupę rybną i byłam mile zaskoczona, zarówno zupą jak i obsługą. Przyglądałam się tez daniom podanym innym gościom - wszystko wyglądało smakowicie i szybko znikało z talerzy.

Dziękujemy, K_l_e_m_e_n_t_y_n_k_
Zrecenzowano 23 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Niestety nie omieszkam dodać opini. Mam nadzieję , że dla właścicieli będzie to wskazówka. Zupa rybna: BOMBA. Lasania: SUPER. Niestety dorsz podany z surówkami odbiega od standardu restauracji. Surówki podane są ze słoika jsk ns kevabie o ZGROZO. To niedopuszczenie. Bardzo mi przykro, bo to fajne miejsce, w tej kwesti należy się podciągnąć.

2  Dziękujemy, 881karinak

Róża Wiatrów Pogorzelica — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Pogorzelica, Zachodniopomorskie
Pogorzelica, Zachodniopomorskie

Niechorze, Zachodniopomorskie
Niechorze, Zachodniopomorskie

Byłeś(-aś) w Róża Wiatrów Pogorzelica? Podziel się wrażeniami!