Pogorzelica

“Zdecydowanie najlepsza strawa w całej Pogorzelicy”
Tawerna Bryza — recenzja

Tawerna Bryza
Nr 2 wśród 5 Restauracje (Pogorzelica)
Zrecenzowano 23 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Wszystkie zamówione dania były bardzo dobre. Obsługa pomocna. Szkoda że podają tak mało frytek do tak ogromnej ryby. Surówki trafiły nam się ze słoika. Mały feler ale do zniesienia. Zwłaszcza że marchewka już była świeża. Polecam!

Dziękujemy, irekkub

Zrecenzowano 17 sierpnia 2019

Opryskliwa obsługa zniechęca klientów do zjedzenia posiłku. Od wejścia bardzo niemiła atmosfera. Nie polecam!!!

Dziękujemy, Katarzyna F
Zrecenzowano 20 lipca 2019

Trafiliśmy do Bryzy w poszukiwaniu miejsca na rodzinny obiad: pomimo znacznej ilości gości, zostaliśmy w miarę szybko obslużeni. Roladki z piesi kurczaka z suszonymi pomidorami i pieczonym czosnkiem były naprawdę bardzo smaczne a porcja dosyć spora. Znajomi jadli filet z dorsza z zawijanym ogonem i chwalili, taka samo jak zupę rybną przyrządzoną na ostro, dorsz z pieca był mniej smaczny niż ww.
Obsługa bardzo uprzejma,szybko sprzątająca puste naczynia i stoliki, które były na bieżąco opuszczane przez innych gości.
Ubikacja:czysta.
Na zewnątrz znajduje się mały kącik dla dzieci.

Dziękujemy, RysiaMysia
Zrecenzowano 13 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Dzisiaj nasi przyjaciele zaprosili nas do Tawerny Bryza, bo jedzą w niej od lat i uznali, że to nr 1 wśród miejsc w Pogorzelicy. Potwierdzam było rewelacyjnie, personel, obsługa - super na 10 punktów 10. Jadłam kergulenę i pieczonego ziemniaka PYSZNE!!! Gorąco polecam!!!

Dziękujemy, S1609UXannas
Zrecenzowano 14 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Zjedliśmy smaczny obiad. Ryby świeże i dobrze podane. Obsługa miła. Dostaliśmy dodatkowe nakrycia dla malucha abyśmy mogli się z nim podzielić jedzeniem, bo nie kupujemy dań z menu dziecięcego. Nasz syn woli podkradać nam z talerza

Dziękujemy, Dominika A

Tawerna Bryza — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Pogorzelica, Zachodniopomorskie
Pogorzelica, Zachodniopomorskie

Byłeś(-aś) w Tawerna Bryza? Podziel się wrażeniami!