piękna

Zrecenzowano: 13 sierpnia 2019
127ellab
Manchester, Wielka Brytania
Pobyt w hotelu Sandra

Wspaniałe miejsce do którego warto się wybrać z całą rodziną. 10 basenów,wspaniałe jedzenie ,miła... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 7 sierpnia 2019
Andrzej K

Zrecenzowano: 13 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Plaża przepiękna,czysta,bez tłumów ludzi.Przyjazna dla zwierząt,spokojna.Bardzo polecam gdy ktoś szuka ucieczki od tłumu parawanów.Bylismy tydzień i jestem zachwycona tym miejscem.

Dziękujemy, 127ellab
Zrecenzowano: 7 sierpnia 2019

Wspaniałe miejsce do którego warto się wybrać z całą rodziną.
10 basenów,wspaniałe jedzenie ,miła obsługa,
Wracam tu nawet 2 razy w roku.

Termin skorzystania z atrakcji: maj 2019
Dziękujemy, Andrzej K
Zrecenzowano: 5 lipca 2019

Spacerkiem plażą z Niechorza do Pogorzelicy...po biaym piasku brzegiem morza ..sama przyjemność.W samej Pogorzelicy...przy głownym zejściu ..smażalnie ryb i kawiarenki.Sama plaza ładna szeroka..polecam

Termin skorzystania z atrakcji: czerwiec 2019
Dziękujemy, Beata58
Zrecenzowano: 4 października 2018

Czysto zero sinic w tym roku:) plaza piaszczysta , miejscami kamienista. Plaża czyściutka, nie ma wielu turystów.

Termin skorzystania z atrakcji: lipiec 2018
Dziękujemy, annarusak
Zrecenzowano: 15 września 2018

Bardzo ładna i niezwykle czysta plaża. Wygodne zejście na plażę pośród malowniczych wydm. Plaża nie jest zatłoczona - to jej wielki atut.

Termin skorzystania z atrakcji: wrzesień 2018
Dziękujemy, jkusnierek