Zrecenzowano: 21 sierpnia 2019

Plusy:czystość, położenie, otoczenie hotelu, spokój, obsługa.
Minusy :wyposażenie(brak kosmetyków w łazience -jest tylko mydło w płynie,brak
mebli balkonowych, brak czajnika w pokoju,brak szlafroków,

wyżywienie :śniadania - dużo podawanych produktów ale bez pomysłu na
urozmaicenie(przy odrobinie chęci można np. zmieniać sałatki,przygotować
pasty, na ciepło dodać omlety, naleśniki a nie tylko kiełbaski i jajka) , co ma
znaczenie przy dłuższych pobytach
obiadokolacje - to w rzeczywistości obiady(przykład z jednego dnia ;krupnik,
ryba,gulasz , ziemniaki, i jako danie wegetariańskie kasza gryczana plus
gotowana marchewka z groszkiem , surówki , deser, woda.Przy cenie 45 zł
od osoby za obiadokolacje,przynajmniej do picia można byłoby podać coś
więcej oprócz wody.
Nie polecamy,w tej cenie można wybrać dużo lepszy hotel.

Dziękujemy, gggwwwi
Zrecenzowano: 16 lipca 2019

jedzenie stołówkowe mały wybór i brzydko podane, pokoje przestarzałe tak jak cały hotel nawet bez szafek nocnych. Wszystko wymaga remontu. jedyny plus to ogród bo naprawdę jest gdzie posiedzieć Ale nie rekompensuje tego co jest w hotelu.

Dziękujemy, JustynaZ101
Zrecenzowano: 9 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Wrocilismy tu po 5 latach i czytając inne opinie mam wrazenia ze my zatrzymujemy się w innym miejscu niż opisywane.... Jak dla mnie to naprawdę wspaniałe miejsce. Tym razem dostaliśmy pokój obok tego w którym mieszkaliśmy 5 lat temu z ta różnica ze był cały odnowiony. Świetne położenie obiektu możliwość skorzystania z basenu i sauny plus rewelacyjne śniadania powodują że chce się tam wracać. Naprawdę polecam ten obiekt.

1  Dziękujemy, Piotr K
Zrecenzowano: 4 czerwca 2019

Opis mocno skrócony.
Kawiarnia- ok,obsługa średnia.Kelner przeszedł na "Ty", czekaliśmydługo przy braku ruchu.
Pokój -średnio,ale czysto.Bardzo mały.Skrzypiące łóżko. Wifi niesprawne,telewizja działała czasami.Suszarki brak.
'Strefa wellnes'-mały basen,1 mała działająca sauna z 3. Śmierdzące jacuzzi,brak szlafroków, ratownik okazyjnie.W szatni brak miejsca do przebierania (tylko toaleta).
Sala gier-za darmo bilard i ping-pong, za dodatkową opłatą piłkarzyki i cymberguy. Wszystko w opłakanym stanie. Z 4 stołów bilardowych -2 brudne,1 porwany, wszystkie z dziurawymi kieszeniami. 3 kije, bardzo zużyte i krótkie, kredy brak.Paletki do ping-ponga to już tylko drewno.
Pobyt kupiliśmy z wyżywieniem (śniad+obiadokolacja).Żałujemy.
Obiadokolacje-wątpliwej świeżości mięso o strukturze podeszwy,spaghetti bez smaku z ogromną ilością tłuszczu (wytopionego z podłej jakości mięsa garmażeryjnego).Zupa przesolona.
Danie jarskie-niedorobione naleśniki z mdłym serkiem.
Czerstwa bułka ze smalcem bez smaku.Słodki bufet-rozwodniony mus owocowy(prawdopodobnie pomarańczowy,ale smaku nie sposób być pewnym). Z napoi tylko woda.Drugi dzień nieco lepiej.Jarskie- niedopieczona cukinia, mięsne - kurczak (bez smaku) i schabowy,którym Magda Gessler rzucałaby po ścianach. Koszt 35zł/os/dz.
Śniadania ciut lepiej, chleb ok,wędliny ok ale sery i warzywa przeleżane.Standardowe hotelowe śniadanie,ale najniższym kosztem.
Podsumowując - nie zatrzymujcie się tam, jeśli nie musicie. Odradzamy.

Termin pobytu: maj 2019
Dziękujemy, citoszek
Zrecenzowano: 22 kwietnia 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo miła obsługa, pyszne śniadanie Wielkanocne, pozostałe posiłki bardzo smaczne,
urocza okolica. Bardzo ciekawa baza wypadową na szlaki. Można zabrać pupila. Pokoje czyste, duża, nowoczesna łazienka. Basen na miejscu, parking za free.

Termin pobytu: kwiecień 2019
Dziękujemy, tomekx614