Piękno tworzone na naszych oczach

Będąc w Szklarskiej Porębie bądź w okolicy warto wybrać się do "Julii". Zanikający już niestety... Przeczytaj więcej

grzegorz_1311
Piekary Śląskie, Polska
Zakupy i wizyta w kawiarni

Zrecenzowano: 9 września 2019
Gabrysia1983
Wałbrzych, Polska

Zrecenzowano: 9 września 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo lubię Was odwiedzać za każdym razem kiedy jestem przejazdem w Piechowicach.Natomiast nigdy nie korzystaliśmy ze zwiedzania natomiast zawsze lubimy przejść się po sklepie,dokonać zakupu i wstąpić do kawiarenki☕️Za każdym razem będąc u Was podziwiam Wasze piękne wyroby i ogrom pracy ludzi pracujących przy wykonaniu tak niesamowitych rzeczy.
Wszystkim niezdecydowanym i oczywiście turystom polecam miejsce!!!Nie można ominąć tego miejsca obojętnie!!!

Termin skorzystania z atrakcji: wrzesień 2019
Dziękujemy, Gabrysia1983
Zrecenzowano: 27 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo ciekawe miejsce, przewodnik opowiadał interesująco. W sklepie firmowym przepiękne rzeczy, a w kawiarni pyszna kawa i ciasto marchewkowe.

Dziękujemy, 154magdalenaz
Zrecenzowano: 18 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Nie korzystaliśmy z warsztatów, samo zwiedzanie. Ciekawe doświadczenie i podziw za to ile pracy trzeba w to włożyć. Kupiliśmy zestaw kolędowy, śliczny w dobrej cenie :)
Polecamy, czas zwiedzania do 45min.

Dziękujemy, Patrycja K
Zrecenzowano: 17 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Wizyta w hucie to ciekawe doświadczenie, można zobaczyć z bliska jak się produkuje szkło, prawie kompletny cykl produkcji.
Na warsztatach grawerowania bardzo miła i pomocna obsługa.
Niemiłym dla mnie akcentem był widok psa na długim sznurze pilnującego nowo powstające centrum edukacji przy parkingu.
Jeżeli myślimy o edukacji to trzeba też zmienić podejście do zwierząt.

Dziękujemy, 854lucynag
Zrecenzowano: 8 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Naprawdę warto! Jedyne takie miejsce w Polsce. Świetna załoga bez ceregieli pokazująca swoją ciężką i wyjątkową pracę. Jeśli Jeszcze uda wam się trafić na przewodnika Pana Alka to już nic więcej nie trzeba. No i możliwość zakupu przepięknych, oryginalnych pamiątek.

Dziękujemy, joannamioduszkaw