“Dlaczego czas otwarcia lokalu jest błędny?”
odnova — recenzja

odnova
Nr 1 wśród 5 Restauracje (Piechowice)
Opis: Fb: od nova-u chlopakow
Opis: Fb: od nova-u chlopakow
Zrecenzowano 25 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

O jedzeniu nie mogę napisac nic.bo nic nie zjadłem. Czas otwarcia w TA podawany do 20
Byłem 18.50 I pocałowałem klamkę.
Szkoda mojej fatygi bo przyjechałem tu specjalnie.

1  Dziękujemy, 2901januszr

Zrecenzowano 17 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Zjedliśmy ze smakiem dania z polędwiczkami i udkami z kaczki. Wszystko smaczne, obfite porcje, bardzo miła obsługa. Dobra jakość do ceny. Lokal w stylu domowym, zadbany i nieformalny. Polecam!

1  Dziękujemy, 854lucynag
Zrecenzowano 13 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Miejsce bardzo niepozorne w odniesieniu do serwowanych Smaków. Zdecydowanie polecam. Świetna kuchnia i obsługa.

1  Dziękujemy, wojtekf807
Zrecenzowano 9 sierpnia 2019

Jedzenie ponownie pyszne, porcje duuuże, miła atmosfera i obsługa, choć troszkę długo się czeka. Pierwsze oznaki "bycia eco"- papierowe słomki do napojów (niestety niektóre napoje podawane nadal w "plastikach").
Na pewno tu wrócę :-)

1  Dziękujemy, Piter-wro
Zrecenzowano 9 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Niestety a może stety, nie mam porównania z wcześniejszą Odnovą ale nie można całe życie trzymać się opinii wcześniejszych właścicieli. Teraz jest teraz a jeśli już to przede wszystkim smacznie, spore porcje, miła i kulturalna obsługa - pomocna :) mega plus za podrzucenie nam książki o Karkonoszach w ramach "poczekajki" przed obiadem. Rodzinnie, ciepło i przyjemnie. Wrócimy :)

1  Dziękujemy, 729katarzynac

odnova — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Szklarska Poręba, Województwo dolnośląskie

Byłeś(-aś) w odnova? Podziel się wrażeniami!