Dużo śmiechu.

Zrecenzowano: 19 sierpnia 2019
mandersm2019
Szczecin, Polska
Spektakl "Szczęściarze" 💓

Przyjechaliśmy z polecenia i nie żałujemy. Genialni Aktorzy😍 Można sie uśmiać do łez😁 Mega... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 12 maja 2019
niedzwiadki2

Zrecenzowano: 19 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Świetna rozrywka na każdy wieczór. Sztuki teatralne na wysokim poziomie, dużo śmiechu do łez. Cudne, polecam. Dawno się tak nie uśmiałam. Miłe powitanie przez gospodynię teatru. Pięknie położony teatr, aż żal wyjeżdżać. Okolica ciekawa i tajemnicza. Dostępna restauracja i nocleg i naprawdę warto, warto, warto.

Dziękujemy, mandersm2019
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: OnAir44501314417, Kierownik ds. PR, Teatr NaszOdpowiedź udzielona 20 sierpnia 2019

Bardzo się cieszymy, że podobał się Pani pobyt u nas! Wszystko dla naszych Gości i Widzów! Dziękujemy za polecenie i zapraszamy ponownie!

Teatr Nasz
Jadwiga i Tadeusz Kutowie

Zrecenzowano: 12 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Przyjechaliśmy z polecenia i nie żałujemy. Genialni Aktorzy
Można sie uśmiać do łez
Mega klimatyczne miejsce.
Żałujemy ze nie wykupilismy noclegow. Te drewniane domki i okolica sa tego warte
Uwaga na droge zima.. Bez lancuchow nie ma szans.
Owacje na stojaco po spektaklu, az chce sie wrocic do Teatru do takich ludzi z pasja w duzych miastach w teatrach tego nie znajdziesz
Polecamy!

Termin skorzystania z atrakcji: maj 2019
Dziękujemy, niedzwiadki2
Zrecenzowano: 23 kwietnia 2019

Najwyższej klasy KULTURA , dla odbiorców o różnym przygotowaniu intelektualnym. Połączenie Kultury z możliwością biesiadowania, poznanie uroków miejsca podczas spacerów, lub dalszych wypraw poznawczych. Może nie najtańsze ale taka jakość musi kosztować. Miejsce unikalne, wzorzec na wspaniałą rozrywkę i sposób spędzenia urlopowego czasu. ZALECAM !

Termin skorzystania z atrakcji: kwiecień 2019
Dziękujemy, Zbigniew F
Zrecenzowano: 3 lutego 2019 z urządzeń przenośnych

Fajne miejsce. Przedstawienie teatralne doskonałe.Klimatycznie. Nocleg - domki, w których są 4 pokoje z łazienkami. W centralnej części domku miejsce do "posiedzenia z kanałami, kominkiem, czajnik, naczynia, etc... Pokoje gościnne urządzony skromnie ale wystarczająco. Bardzo wygodne łóżka. Restauracja klimatyczne z paleniskiem "żywego " ognia w centralnej części. Lawostoly rozmieszczone promieniscie. Śniadanie doskonałe. Obiad- skromny wybór, proste, do przyjęcia. W zimie trudny dojazd. Bardzo stromy podjazd

Termin skorzystania z atrakcji: styczeń 2019
Dziękujemy, jacekk58
Zrecenzowano: 2 września 2018

Wszystko bylo doskonale. Sztuka, jej tworcy, miejsce. To jest jedno z takich miejsc gdzie po prostu czlowiek czuje sie dobrze. Polecamy z calego serca!

Termin skorzystania z atrakcji: sierpień 2018
Dziękujemy, RobertJ4629