Zrecenzowano: 6 sierpnia 2019

Postanowiliśmy z żoną zabrać córkę i wnuczęta (4 lata i roczek) na weekend. Wybór padł na Pałac Pakoszów. Zarezerwowaliśmy dwa pokoje z prośbą, aby były koło siebie i w jednym było łóżeczko oraz czajnik i lodówka. Po przyjeździe w piątek okazało się , że są koło siebie numery pokojów 28 i 29, ale pokoje są w dwóch różnych końcach korytarza. Byliśmy zniesmaczeni, ale pani Krystyna z recepcji załagodziła konflikt i znalazła rozwiązanie. Dostaliśmy dwupokojowy apartament. Muszę powiedzieć, że bardziej miłej i starającej się załogi hotelu nie spotkałem. Hotel rewelacyjny, basen mały, ale dla wnucząt rewelacyjny. Tereny dokoła hotelu przepiękne, do centrum Jeleniej Góry i term cieplickich bliziuteńko. No i rewelacyjna kuchnie, śniadania wysmaczone, a potrawy z karty palce lizać - kuchnia rewelacyjna. Polecam gorąco, sam nosząc się z nadzieją na bliski tam pobyt.

Dziękujemy, Michas1951
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Karolina W, Kierownik, Pałac PakoszówOdpowiedź udzielona 22 sierpnia 2019

Szanowni Państwo, serdecznie dziękujemy i zapraszamy ponownie :)
Pozdrawiamy!

Zrecenzowano: 21 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Piękne miejsce ładny pałac ale brakuje duszy
Dlaczego nikt nie może zadbać o tak duży ogród i w dodatku zaczęła się budowa czegoś nowego
Brakuje mi gospodarza który czyje takie miejsca i czyje gości którzy chcą być wyjątkowi w takim miejscu

Dziękujemy, jakubh2014
Zrecenzowano: 25 marca 2018 z urządzeń przenośnych

Piękne miejsce, hotel bardzo przytulny. Pokój rodzinny z antresola (nie koniecznie moja córka chciała tam spać) całe szczęście, łóżko jest duże także bez problemu można się w trójkę pomieścić :) Wokół hotelu cisza i spokój, idealne miejsce na weekendowy wypoczynek. Bufet śniadaniowy mógłby być troszkę bardziej rozbudowany. Jedzenie z karty wyśmienite. Napewno kiedyś wrócimy!

Termin pobytu: marzec 2018
Dziękujemy, Paulina C
Zrecenzowano: 26 grudnia 2017 z urządzeń przenośnych

Pałac jest pięknie odrestaurowanym folwarkiem. Pięknie zdobione sale wzorowane na oryginalny wystrój. Restauracja wypadła średnio, dania nie doprawione, znacznie lepiej wypadały przystawki niż dania główne. Do tego obsługa do wymiany markotna, zapominalska i mało profesjonalna. Jeśli poprawi sie serwis i kuchnia to mamy wyjątkowe miejsce.

Termin pobytu: grudzień 2017
Dziękujemy, Artur Tomasz G
Zrecenzowano: 15 września 2017

Jedzenie w restauracji przyprawia o ciarki na plecach. Owszem ceny są wysokie jednak odzwierciedlają poziom przygotowania i użytych produktów. Obsługa jest na wysokim poziomie. Moim zdaniem nie ma się do czego przyczepić.

Termin pobytu: sierpień 2017
  • Typ podróży: Podróż służbowa