Zrecenzowano: 11 sierpnia 2019

Apartament urządzony z gustem i smakiem, nawiązuje do charakteru pałacyku. Miejsce z dala od zgiełku, cisza i spokój. Apartament dobrze wyposażony, przestronny, intymny. Zaletą jest wspólny duży salon gdzie można się integrować wieczorami i piękny widok z tarasu. Polecam

Dziękujemy, Nyczol
Zrecenzowano: 30 kwietnia 2019

Bylismy tu po raz trzeci i zapewne jeszcze wrocimy. Przepiekny obiekt, bardzo stylowo urzadzony. Godny polecenia zwlaszcza dla par pragnacych odpoczynku od miejskiego zgielku. Widok z tarasu zapiera dech w piersiach.
Przemili wlasciciele i personel - czujemy sie tu za kazdym razem jak w domu.
Polecam!

Termin pobytu: kwiecień 2019
Dziękujemy, izabela1211
Zrecenzowano: 11 lutego 2019

Pięknie położony obiekt, bardzo gustownie umeblowany. Bardzo czysto, kameralnie, cicho, spokojnie. Wspaniały widok na góry. Dobra baza na wycieczki, do zwiedzania Karkonoszy, wyjazdy do Czech czy na narty.

Dziękujemy, Hanna M
Zrecenzowano: 1 lutego 2019

Mam mieszane uczucia co napisać... Z 1 strony właścicielka bardzo uprzejma, sam pobyt bez większych minusów, czysto po przyjeździe,ale... Z 2 strony jeśli ktoś szuka noclegu w stylu hotelowym - a więc serwis w pokojach to się rozczaruje( codzienne sprzątanie,wymiana ręczników oraz - tu największy minus dla mnie- brak czajnika w pokoju co uniemożliwia zrobienie sobie z rana kawę). Osobiście uważam, że w takiej klasy miejscu takie rzeczy powinny być na porządku dziennym. Podsumowując - jako baza noclegowa ok, jak dla mnie słabe także serwowane śniadania.To moja ocena, którą stworzyłem porównując inne miejsca noclegowe do tego, ktoś może się nie zgodzić, może takie zalożenie właścicielki - nie wiem, dla mnie było to nie miłe zaskoczenie

Dziękujemy, Tomek M
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: palacykszklarska, Właściciel, Palacyk SzklarskaOdpowiedź udzielona 11 lutego 2019

Szanowny Panie Tomku,

Przed przyjazdem do danego miejsca bardzo ważne jest, aby zapoznać się z oferta. Wszystkie informacje o naszym obiekcie są zamieszczone na stronie internetowej lub na innych portalach rezerwacyjnych. Tak to prawda, my nie jesteśmy typowym hotelem a raczej obiektem butikowym, kameralnym. Wielu gości chwali sobie domową atmosferę, a to znaczy, że rozmawiamy z naszymi Gośćmi i spełniamy ich życzenia łącznie z życzeniami kulinarnymi. Trzeba tylko je wyrazić. W naszej ofercie mamy informacje, że serwujemy śniadania kontynentalne. Z definicji śniadanie kontynentalne to: pieczywo, masło, dżem, kawa, herbata. My zaś oprócz tego serwujemy co najmniej dwa rodzaje serów, co najmniej dwa rodzaje wędlin, warzywa głownie pomidory, ogórki, sok, a także coś na ciepło, na ogół jajecznice, często tez naleśniki. Używamy też ziół z naszego ogrodu. Na życzenie klienta, latem podajemy herbatę miętową, też z naszego ogrodu. Jeżeli chodzi zaś o możliwość zrobienia herbaty czy kawy (zarówno rano jaki i wieczorem) to w jadalni stoi warnik i tam zapraszamy Gości do konsumpcji. Nasz obiekt wpisany jest na listę zabytków i nie mamy zgody na wyposażanie pokoi w czajniki. Dla nas też ważne jest, aby właśnie konsumpcja odbywała się w jadalni. W ten sposób dbamy m.in. o czystość i wysoki standard naszych pokoi, które wyposażone są w wysokiej klasy, wykonane na zamówienie, unikatowe meble. Jadalnia połączona jest z pięknym salonem i tarasem, gdzie milo można spędzić czas podziwiając piękne widoki na góry.
Serdecznie pozdrawiamy i zapraszamy do kontaktu.

Tel. 501109309

Zrecenzowano: 26 stycznia 2019 z urządzeń przenośnych

Przemili gospodarze, obiekt bardzo czysty. Jesteśmy zachwyceni. Wnętrza urządzone w stylu Hampton. Domowa atmosfera, czego więcej chcieć Bez żadnych zastrzeżeń, napewno tam wrócimy:) Do zobaczenia w przyszłym roku!
Pozdrawiamy,
Grzegorz i Kasia