“Słabo”

Trattoria Róża Wiatrów
Nr 5 wśród 33 Restauracje (Niechorze)
Opis: Jesteśmy restauracją serwującą najwyższej jakości dania kuchni włoskiej, pizze, ryby, koktajle, drinki, desery. Serdecznie Zapraszamy !
Zrecenzowano 14 września 2019 z urządzeń przenośnych

Jedzenie Ok,
obsługa słaba niekurtularna nie dają dokończyć zdania,
nastawienie do dzieci neutralne,
Część menu niedostępne,
Ceny w stosunku do oferowanej jakości za wysokie.
Obeszło się bez napiwku.

Dziękujemy, marcinmc

Zrecenzowano 8 września 2019 z urządzeń przenośnych

Trzeba uważać co podają. Zamówiłem sałatkę z kurczakiem pt Cezar. Niestety w sałatce były 3 (trzy )kawałeczki kurczaka wielkości paznokcia.Gdy zwróciłem uwagę kelnerowi dowiedziałam się że mogę sobie osobno domowic kurczaka bo u nich to standard i więcej się nie daje.Oburzony powiedział że nie wie o co mi chodzi... Na plus -zachowanie kierownika.Po zwróceniu mu uwagi zareagował profesjonalnie.
Druga sytuacja z tamtego roku. Żona zamówiła gofra z Nutellą i zamiast dać Nutellę że słoika po cichu dali tańszą podróbkę z wiaderka...
Pizza i desery dość dobre. Lokal przyjemny

Dziękujemy, Nasa7171
Zrecenzowano 7 września 2019 z urządzeń przenośnych

Wraz z mężem byliśmy w wielu restauracjach na tygodniowym urlopie ta zdecydowanie przebiła wszystkie - obsługa na najwyższym poziomie kelner przemiły, jedzenie przepyszne do wyboru dużo dań makarony, pizzę, Burger, desery, kawa mrożona najlepsza jaką piłam na wakacjach :)

Dziękujemy, 849patrycjap
Zrecenzowano 25 sierpnia 2019

Smaczne dania, szybka obsługa, a wszystko w miłej atmosferze. Zdecydowanie polecamy makarony, zwłaszcza z kurkami

1  Dziękujemy, polishtgv
Zrecenzowano 8 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Dania podawane w ekspresowym tempie i bardzo bardzo smacznie. Duży wybór sałatek, makaronów, dań z mięsem, ryb i dodatkowo menu sezonowe. Miejsce warte odwiedzenia!

Dziękujemy, adi_ziomal

Trattoria Róża Wiatrów — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Rewal, Zachodniopomorskie
Niechorze, Zachodniopomorskie

Byłeś(-aś) w Trattoria Róża Wiatrów? Podziel się wrażeniami!