Niechorze

“Polecam ! ”

Trattoria Róża Wiatrów
Nr 5 wśród 33 Restauracje (Niechorze)
Opis: Jesteśmy restauracją serwującą najwyższej jakości dania kuchni włoskiej, pizze, ryby, koktajle, drinki, desery. Serdecznie Zapraszamy !
Zrecenzowano 7 września 2019 z urządzeń przenośnych

Wraz z mężem byliśmy w wielu restauracjach na tygodniowym urlopie ta zdecydowanie przebiła wszystkie - obsługa na najwyższym poziomie kelner przemiły, jedzenie przepyszne do wyboru dużo dań makarony, pizzę, Burger, desery, kawa mrożona najlepsza jaką piłam na wakacjach :)

Dziękujemy, 849patrycjap

Zrecenzowano 25 sierpnia 2019

Smaczne dania, szybka obsługa, a wszystko w miłej atmosferze. Zdecydowanie polecamy makarony, zwłaszcza z kurkami

1  Dziękujemy, polishtgv
Zrecenzowano 8 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Dania podawane w ekspresowym tempie i bardzo bardzo smacznie. Duży wybór sałatek, makaronów, dań z mięsem, ryb i dodatkowo menu sezonowe. Miejsce warte odwiedzenia!

Dziękujemy, adi_ziomal
Zrecenzowano 29 lipca 2019

Bardzo dobre jedzenie oraz obsługa bylismy tam kilkukrotnie i zawsze wszytko było wporządku. Lokal godny polecenia.

Dziękujemy, TomaszNaw
Zrecenzowano 27 lipca 2019

Najlepsze jedzenie w Niechorzu jakie jedliśmy, bardzo miła obsługa, wszystko szybko podane. Przepysznie :)

Dziękujemy, KlaudiaSokol

Trattoria Róża Wiatrów — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Rewal, Zachodniopomorskie
Niechorze, Zachodniopomorskie

Byłeś(-aś) w Trattoria Róża Wiatrów? Podziel się wrażeniami!