“Dobra strawa”
New Corner — recenzja

New Corner
Nr 17 wśród 33 Restauracje (Niechorze)
Zrecenzowano 23 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Kebab rollo, pozytywny choć dość standardowy. Za to ilość - ogromna. Frytki dość ciezkie. Zestaw kebab smaczny. Nuggetsy i stripsy smaczne. Lemoniady super, zwłaszcza rabarbarowa. Lody tajskie bardzo fajne i duży wybór dodatków. Śniadania w formie bufetu, pyszne wędliny i jajecznica. Ciekawie podane placki ziemniaczane (śniadaniowe)

Dziękujemy, irekkub

Zrecenzowano 7 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Wchodząc w turystyczne centrum Niechorza zostajemy oślepieni mnóstwem reklam i banerów zachęcających nas do wstąpienia do rozmaitych knajp i barów. Niestety mimo ogromu ciężko znaleźć takie miejsce, które oferowałoby naprawdę dobrą jakość - oczywiście w przystępnej cenie. Na szczęście nie zostaliśmy skazani na jedzenie wątpliwej jakości kebabów czy zapiekanek bo trafiliśmy do "New Corner" :). Spróbowaliśmy tu zarówno fantastycznego dorsza, najzwyklejszej - ale naprawdę rewelacyjnie przyrządzonej pizzy i super burgera. Wszystkie zamawiane przez nas potrawy były wyśmienite. Czas oczekiwania nie był długi a obsługa była miła i uprzejma. Ceny bardzo przystępne i atrakcyjne jak na tę jakość. Polecam serdecznie jeżeli chcecie zjeść coś naprawdę dobrego, konkretnego i świeżego i nie zachwycają Was budki z fast foodem czy mrożona ryba ;) Polecamy!

Dziękujemy, Dominika L
Zrecenzowano 26 lipca 2019

Jedliśmy tam 3 razy:
Burger nie polecam
Tagiatelle z krewetkami słabe
Pizza Margarita slaba
Zupa pomidorowa rewelacja :)
Makaron aglio olio słaby
Drinki bardzo dobre, plus za muzykę na żywo i miłą obsługę, również wystrój bardzo ładnie wygląda, ale niestety nad kuchnią trzeba popracować :)

Dziękujemy, KlaudiaSokol
Zrecenzowano 29 czerwca 2019

Sałatka z grillowanym kurczakiem i winogronami - bardzo duża porcja, w sumie w smaku dobra i sos jogurtowy lekki, przyrumienione płatki migdałowe OK, ale kurczak SUCHY!!! Gdyby był świeżo przygotowany potrawa byłaby świetna. Śledź pod pierzynką - podstawowy błąd: śledź i ciepłe ziemniaki razem zawinięte w folii aluminiowej. Efekt - ciepły śledź. Dziwna pierzynka - puszyste coś ale choćby odrobina sosu jogurtowego albo śmietany byłaby lepsza. Wniosek: warto prosić o ziemniaki w folii obok albo na innym talerzu a w do sałatki na świeżo grillowanego kurczaka. Minus - brak papieru i ręczników w toalecie, choć czysto i ładnie. A można by kontrolować albo od razu reagować na zgłoszenie klientów.

Dziękujemy, Asia_-11111
Zrecenzowano 11 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Nie było źle ale niestety bez rewelacji. Bardzo dobry dorsz zapiekany z porem, żeberka raczej średnie i niedobra sztuczna lemoniada ;) obsługa bez szału przy małej ilości klientów nie wiedzieli co mają robić i błąkali się po sali ignorując siedzących już gości

Termin wizyty: sierpień 2018
Dziękujemy, 279justynam

New Corner — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Rewal, Zachodniopomorskie

Niechorze, Zachodniopomorskie

Byłeś(-aś) w New Corner? Podziel się wrażeniami!