“Wszystko ok”
Na Fali Bistro — recenzja

Na Fali Bistro
Nr 19 wśród 33 Restauracje (Niechorze)
Zrecenzowano 24 sierpnia 2019

Tydzień wakacji.
Jedliśmy codziennie coś innego.
Mają spory wybór. Ryba z pieca i smażona,pizza,sałatki,kebab, burgery.
Bardzo dobre gofry i lody.
Ludzi dużo ale obsługa daje radę
Jest ładny kącik dla dzieci. Czysto
Wieczorem oglądaliśmy meczyk przy dobrym piwku

Dziękujemy, klimaty

Zrecenzowano 29 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Najgorszy jaki w zyciu jadlam. Mieso śmierdzące o ile to można nazwać mięsem , twarde i bez smaku. Po pierwszym gryzie wylądowało w koszu. Nie dało się zjeść.
Bułka stara i gumowata.
Jedyne co można bylo z tego zjesc to surówka. Nigdy wiecej.

Dziękujemy, Izabella44
Zrecenzowano 7 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Zapraszam i polecam podczas mojej tygodniowej wizyty jadłem tylko na Bistro , Pizza na cienkim cieście , rybka smażona albo z pieca , ceny przystępne , zapiekanki własnej produkcji , tanio szybko i świeżo czego więcej chcieć ?

Dziękujemy, ogiiS
Zrecenzowano 23 lipca 2018

Byłem raz na pizzy 4 sery. Dla mnie bomba! Błyskawicznie podane, cienkie, wypieczone ciasto. Bardzo smaczna.

Termin wizyty: lipiec 2018
Dziękujemy, yukisan111
Zrecenzowano 26 czerwca 2018 z urządzeń przenośnych

Zawsze w niedzielę przychodzę na mój ulubiony makaron w sosie śmietanowym i goferka z bitą śmietana i owocami. Raczej tanio,smak najwazniejszy

Termin wizyty: czerwiec 2018
1  Dziękujemy, Malwina O

Na Fali Bistro — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Rewal, Zachodniopomorskie

Niechorze, Zachodniopomorskie

Byłeś(-aś) w Na Fali Bistro? Podziel się wrażeniami!