“Najlepsza smażalnia”

Smażalnia Ryb Kergulena
Nr 1 wśród 33 Restauracje (Niechorze)
Kuchnie: Polska, Owoce morza, Środkowoeuropejska, Międzynarodowa
Opcje wyżywienia: Rezerwacje
Opis: Witamy na stronie Smażalni ryb “Kergulena” znajdującej się w Niechorzu. Od ponad 40 lat staramy się w pełni zadowolić podniebienie każdego turysty (także to najbardziej wysublimowane) rybnymi przysmakami opartymi na tradycyjnych recepturach przekazywanych z pokolenia na pokolenie. Bogaty asortyment ryb, a także finezja w przygotowaniu potraw rybnych niewątpliwie wyróżnia nas na tle konkurencji. Można u nas zasmakować w przeróżnych zupach rybnych, w tym w naszej specjalności, wyśmienitej węgierskiej zupie rybnej “Halaszle”. Ponadto zachwycamy rybami przygotowywanych na wiele sposobów: - Smażone tradycyjnie - Smażone na maśle - Ryby z rusztu - Gotowane na parze - Pieczone - Marynowane w zalewie octowej Uznaniem cieszą się przygotowywane z wielkim kunsztem zakąski ze śledzia bałtyckiego, których smak urósł wśród turystów niemal do miana legendy. Dokładamy wszelkich starań aby nasze potrawy były zawsze świeże, każda potrawa przygotowywana jest przez nas bezpośrednio po zamówieniu. W naszej ofercie znajdują dania rybne kuchni polskiej, dania mięsne, zupy rybne oraz zakąski rybne. W praktyce jesteśmy gotowi stworzyć każdego rodzaju fanaberie kulinarne jakie zażyczy sobie klient. Wieloletnie tradycja oraz uznanie klientów utrwaliły nas w przekonaniu że każdy smakosz ryb znajdzie u nas “coś” dla siebie. Serdecznie zapraszamy.

Bardzo polecam to miejsce. Dania na wysokim poziomie świeże i smaczne.Jesli chodzi o ceny to nie za wysokie jak za taka jakość. Będę polecać a za rok na pewno wpadnę:)

Dziękujemy, Martyna S

Polecam serdecznie! Każdy dla siebie wybierze coś pysznego.! Rybki. Kuchnia śródziemnomorska. Przekąski i wiele innych pyszności! Smaczne! ŚwieżePolecam

Dziękujemy, Lucyna M

Pytając na mieście miejscowych gdzie można zjeść smaczną rybę wszyscy powtarzali to samo ,,Kergulena".
Miejsce mało urokliwe, faktycznie klimat jak w barze mlecznym ale obsługa wybitna, bardzo pomocna i miła, czekadełko w postaci śledzia rewelacja, ryba przepyszna (dorsz z patelni), soczysta i nie do przejedzenia, bardzo szybko podany, surówki i frytki ok.
Napewno tam wrócimy i będziemy polecać znajomym!

2  Dziękujemy, prokuska

W tym roku byłam drugi raz z córką w Niechorzu i codziennie jadłyśmy rybki w Smażalni Ryb Kergulena. Szczególnie polecamy Dorsza z pieca. Miła obsługa.

3  Dziękujemy, Sylwia K

Potrawy są nietuzinkowe , sam sposób przygotowania na kilka różnych sposobów mało spotykany w typowych smażalniach!
Zupa rybna , ryba z pieca , smażona i rusztu zupełnie inne mega smaki . Do tego na "deser" śledzik z sosem curyy , tatarskim itp . Niebo w gębie !
Serdecznie polecam :)

3  Dziękujemy, Pinek264

Smażalnia Ryb Kergulena — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Rewal, Zachodniopomorskie

Rewal, Zachodniopomorskie

Pobierowo, Zachodniopomorskie
Niechorze, Zachodniopomorskie

Byłeś(-aś) w Smażalnia Ryb Kergulena? Podziel się wrażeniami!