Niechorze

“Super!”

Smażalnia Ryb Kergulena
Nr 1 wśród 33 Restauracje (Niechorze)
Kuchnie: Polska, Owoce morza, Środkowoeuropejska, Międzynarodowa
Opcje wyżywienia: Rezerwacje
Opis: Witamy na stronie Smażalni ryb “Kergulena” znajdującej się w Niechorzu. Od ponad 40 lat staramy się w pełni zadowolić podniebienie każdego turysty (także to najbardziej wysublimowane) rybnymi przysmakami opartymi na tradycyjnych recepturach przekazywanych z pokolenia na pokolenie. Bogaty asortyment ryb, a także finezja w przygotowaniu potraw rybnych niewątpliwie wyróżnia nas na tle konkurencji. Można u nas zasmakować w przeróżnych zupach rybnych, w tym w naszej specjalności, wyśmienitej węgierskiej zupie rybnej “Halaszle”. Ponadto zachwycamy rybami przygotowywanych na wiele sposobów: - Smażone tradycyjnie - Smażone na maśle - Ryby z rusztu - Gotowane na parze - Pieczone - Marynowane w zalewie octowej Uznaniem cieszą się przygotowywane z wielkim kunsztem zakąski ze śledzia bałtyckiego, których smak urósł wśród turystów niemal do miana legendy. Dokładamy wszelkich starań aby nasze potrawy były zawsze świeże, każda potrawa przygotowywana jest przez nas bezpośrednio po zamówieniu. W naszej ofercie znajdują dania rybne kuchni polskiej, dania mięsne, zupy rybne oraz zakąski rybne. W praktyce jesteśmy gotowi stworzyć każdego rodzaju fanaberie kulinarne jakie zażyczy sobie klient. Wieloletnie tradycja oraz uznanie klientów utrwaliły nas w przekonaniu że każdy smakosz ryb znajdzie u nas “coś” dla siebie. Serdecznie zapraszamy.
Zrecenzowano 6 września 2019 z urządzeń przenośnych

Najlepsza Ryba w Niechorzu! Wszystko świeże i pyszne. Ceny są ok. Szybka i miła obsługa. Polecamy!!!

1  Dziękujemy, zgwosdz

Zrecenzowano 6 września 2019 z urządzeń przenośnych

Restauracja serwuje dania z ryb. Kolejki długie ale zupa rybna Halaszle jest najlepsza na całym wybrzeżu

Dziękujemy, Marzena B
Zrecenzowano 1 września 2019

Pyszna rybka i do tego wspaniale salatki! Miła obsluga! Polecam wszystkim, ktorzy lubia zjesc dobrze i pysznie, a przy tym nie drogo!
Pozdrawiam!

1  Dziękujemy, Julia J
Zrecenzowano 26 sierpnia 2019

Bardzo dobre, ryba wyśmienita obsługa przemiła. Piwo ciemne jak i jasne z browaru Rewal wyśmienite..

1  Dziękujemy, TomaszO1042
Zrecenzowano 26 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Przepyszny dorsz z masełkiem czosnkowym i frytki belgijskie, gołąbki z dorsza również super
Ceny są wysokie, ale smak to wynagradza
Polecam!

Dziękujemy, 488dominikah

Smażalnia Ryb Kergulena — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Rewal, Zachodniopomorskie

Rewal, Zachodniopomorskie

Pobierowo, Zachodniopomorskie
Niechorze, Zachodniopomorskie

Byłeś(-aś) w Smażalnia Ryb Kergulena? Podziel się wrażeniami!