“Szkoda ”

Smażalnia Ryb Kergulena
Nr 1 wśród 37 Restauracje (Niechorze)
Kuchnie: Polska, Owoce morza, Środkowoeuropejska, Międzynarodowa
Opcje wyżywienia: Rezerwacje
Opis: Witamy na stronie Smażalni ryb “Kergulena” znajdującej się w Niechorzu. Od ponad 40 lat staramy się w pełni zadowolić podniebienie każdego turysty (także to najbardziej wysublimowane) rybnymi przysmakami opartymi na tradycyjnych recepturach przekazywanych z pokolenia na pokolenie. Bogaty asortyment ryb, a także finezja w przygotowaniu potraw rybnych niewątpliwie wyróżnia nas na tle konkurencji. Można u nas zasmakować w przeróżnych zupach rybnych, w tym w naszej specjalności, wyśmienitej węgierskiej zupie rybnej “Halaszle”. Ponadto zachwycamy rybami przygotowywanych na wiele sposobów: - Smażone tradycyjnie - Smażone na maśle - Ryby z rusztu - Gotowane na parze - Pieczone - Marynowane w zalewie octowej Uznaniem cieszą się przygotowywane z wielkim kunsztem zakąski ze śledzia bałtyckiego, których smak urósł wśród turystów niemal do miana legendy. Dokładamy wszelkich starań aby nasze potrawy były zawsze świeże, każda potrawa przygotowywana jest przez nas bezpośrednio po zamówieniu. W naszej ofercie znajdują dania rybne kuchni polskiej, dania mięsne, zupy rybne oraz zakąski rybne. W praktyce jesteśmy gotowi stworzyć każdego rodzaju fanaberie kulinarne jakie zażyczy sobie klient. Wieloletnie tradycja oraz uznanie klientów utrwaliły nas w przekonaniu że każdy smakosz ryb znajdzie u nas “coś” dla siebie. Serdecznie zapraszamy.
Zrecenzowano 24 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Wysoka cena nie gwarantuje jakości. Atmosfera stołówki, brudne stoliki i do tego samoobsługa. Jeżeli chodzić o jedzenie to podane na plastikowych talerzach z plastikowymi sztućcami.
Ryba w panierce straszie sucha, kotlet z kurczaka pływał w oleju, zupa w smaku jak z torepki vifon. Jedyne co dało się zjeść to trzy porcje frytek i surówka przy zamówieniu za 150 zł.

Dziękujemy, 531marcinz
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: niechorze, Dyrektor generalny, Smażalnia Ryb KergulenaOdpowiedź udzielona 22 lutego 2020

Dziękujemy, że podzielił się Pan z nami swoją opinią. Zadowolenie gościna dań i serwisu jest naszym najwyższym priorytetem. Dania, które serwujemy w karcie są efektem pracy wielu pokoleń. Jest nam niezmiernie przykro, że Pana odbiór był negatywny, dlatego ponownie przeanalizujemy dania oraz elementy, które nie sprostały Pana oczekiwaniom.

Zrecenzowano 20 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Obsługa bardzo miła I zorganizowna :) a ryba i zupa rybna najpyszniejsza jaką jadłam nad polskim morzem! Polecam

1  Dziękujemy, 159aleksandraf
Zrecenzowano 15 sierpnia 2019

W oczekiwaniu na złożenie zamówienia zostaliśmy poczęstowani pysznym śledziem w sosie więc skuszeni promocją zamówiliśmy tatara z łososia i gratis na przystawkę dostaliśmy pysznego śledzia w sosie carry. Dodatkowo zamówiliśmy dorsza z frytkami i zestawem surówek. Tatar bardzo ładnie ozdobiony, smakował jeszcze lepiej niż wyglądał. Podany na szklanym talerzu oraz z metalowymi sztućcami (wybór klienta).
Dorsz bardzo dobrze wysmażony, frytki belgijskie również bardzo smaczne. Zestaw surówek bardzo świeży i dobrze przyprawiony. Warto przyjechać aż z Wielkopolski aby uraczyć się tak dobrymi specjałami. Polecamy!

1  Dziękujemy, Paweł m

Bardzo dziękujemy za odwiedziny w naszej skromnej smażalni. Staramy się zmieniać na lepsze rok do roku. Zapraszamy do ponownego odwiedzenia naszego lokalu. Właściciel.

Zrecenzowano 11 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Do ryby i zupy rybnej nie mozna sie przyczepic bo byly dobre, natomiast frytki "belgijskie" malutka porcyjka za 8 zl byly okropne, w życiu nie jadlam gorszych. Z tego co bylo widac po stolikach, goście po prostu zostawiali frytki na talerzu zjadając tylko rybe. Zamowilismy dwie porcje dorsza z frytkami i surowkami, dwa piwa i jedna zupe rybna, za wszystko zaplacilismy 140 zl! Taka cena to gruba przesada jak na tawerne samoobslugowa, gdzie jedzenie podaje sie na kartonowych talerzach z plastikowymi sztućcami. Podsumowujac "Kergulena: najstarsza smazalnia na pomorzu zachodnim" chyba swoje lata świetności ma juz dawno za sobą. Przereklamowana, bardzo drogo w stosunku do jakosci, a dodatek do ryby w postaci frytek nie do przyjęcia.

Dziękujemy, 496alicjak
Zrecenzowano 11 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Poszliśmy sugerując sie ocenami na TA, niestety moim zdaniem mocno zawyżonymi. Ryba zupełnie niczym się nie wyróżnia, aczkolwiek smaczna. Frytki belgijskie to tylko z nazwy... Suche w środku - bardzo niesmaczne. Ceny kosmiczne jak na jakość podania (plastikowe sztućce i talerze) rachunek na kwotę 140zł przy czym za samą rybę wyszlo 72zł (2x filet z dorsza). Cała reszta to zupa rybna, 2x lane piwo (małe i duże) surówki i frytki. Uważam, że "bar" mocno posługuje się swoją historią i przez to mogą obiżyć jakość. Reasumując,.. Ryba dobra (tylko), ale ceny jak w restauracji na wysokim poziomie z obsługą kelnera, a tutaj niestety stoimy w kolejce do okienka jak w fastfoodzie*, jemy z plastiku na drwnianych wieloosobowych ławeczka pod parasolem... Nie polecam

2  Dziękujemy, Mateusz T

Smażalnia Ryb Kergulena — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Niechorze, Zachodniopomorskie
Rewal, Zachodniopomorskie

Niechorze, Zachodniopomorskie
Rewal, Zachodniopomorskie

Byłeś(-aś) w Smażalnia Ryb Kergulena? Podziel się wrażeniami!