“Szkoda ”

Smażalnia Ryb Kergulena
Nr 1 wśród 33 Restauracje (Niechorze)
Kuchnie: Polska, Owoce morza, Środkowoeuropejska, Międzynarodowa
Opcje wyżywienia: Rezerwacje
Opis: Witamy na stronie Smażalni ryb “Kergulena” znajdującej się w Niechorzu. Od ponad 40 lat staramy się w pełni zadowolić podniebienie każdego turysty (także to najbardziej wysublimowane) rybnymi przysmakami opartymi na tradycyjnych recepturach przekazywanych z pokolenia na pokolenie. Bogaty asortyment ryb, a także finezja w przygotowaniu potraw rybnych niewątpliwie wyróżnia nas na tle konkurencji. Można u nas zasmakować w przeróżnych zupach rybnych, w tym w naszej specjalności, wyśmienitej węgierskiej zupie rybnej “Halaszle”. Ponadto zachwycamy rybami przygotowywanych na wiele sposobów: - Smażone tradycyjnie - Smażone na maśle - Ryby z rusztu - Gotowane na parze - Pieczone - Marynowane w zalewie octowej Uznaniem cieszą się przygotowywane z wielkim kunsztem zakąski ze śledzia bałtyckiego, których smak urósł wśród turystów niemal do miana legendy. Dokładamy wszelkich starań aby nasze potrawy były zawsze świeże, każda potrawa przygotowywana jest przez nas bezpośrednio po zamówieniu. W naszej ofercie znajdują dania rybne kuchni polskiej, dania mięsne, zupy rybne oraz zakąski rybne. W praktyce jesteśmy gotowi stworzyć każdego rodzaju fanaberie kulinarne jakie zażyczy sobie klient. Wieloletnie tradycja oraz uznanie klientów utrwaliły nas w przekonaniu że każdy smakosz ryb znajdzie u nas “coś” dla siebie. Serdecznie zapraszamy.
Zrecenzowano 24 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Wysoka cena nie gwarantuje jakości. Atmosfera stołówki, brudne stoliki i do tego samoobsługa. Jeżeli chodzić o jedzenie to podane na plastikowych talerzach z plastikowymi sztućcami.
Ryba w panierce straszie sucha, kotlet z kurczaka pływał w oleju, zupa w smaku jak z torepki vifon. Jedyne co dało się zjeść to trzy porcje frytek i surówka przy zamówieniu za 150 zł.

Dziękujemy, 531marcinz

Zrecenzowano 23 sierpnia 2019

Do Kerguleny trafiliśmy po opiniach.
Według Google jest to najlepsza smażalnia ryb w Niechorzu i okolicy.
I tak wracamy od 3 lat, nie żałujemy!
Na początku zostaliśmy poczęstowani mini próbkami z śledzia w różnych wersjach.
Łosoś długodojrzewający wjechał na przystawkę, a dodatkowo dostaliśmy 100 g śledzia.
Słynna zupa rybna '' Halaszle '', pikantna z 3 rodzajami ryb,gotowana na wywarze rybnym. Dla fanów ostrego jedzenia polecamy jak najbardziej.
Tradycyjnie wleciał filet z dorsza z masełkiem czosnkowym , gołąbki z dorsza i nowe pierogi '' Diabeł Morski ''.
A i bym zapomniała dodać te fryteczki.. wszędzie tylko jak w McDonald, a tutaj pyszne grubo ciachane.. Obsługa znając się na rybach, pochodzeniu i przygotowaniu potraw tradycyjnie wychodzi do klienta i podpowiada.
Szef tak samo jeśli ma czas wyjdzie, porozmawia i sam nawet doradzi klientowi.
Niby smażalnia samoobsługowa, ale nigdzie nie spotkaliśmy się z tak doskonałym podejściem do klienta,a praca nie jest lekka.
Z ręką na sercu polecamy Smażalnie Ryb Kergulena! Pozdrowienia dla całej ekipy!

1  Dziękujemy, 653kasiak
Zrecenzowano 20 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Obsługa bardzo miła I zorganizowna :) a ryba i zupa rybna najpyszniejsza jaką jadłam nad polskim morzem! Polecam

1  Dziękujemy, 159aleksandraf
Zrecenzowano 15 sierpnia 2019

W oczekiwaniu na złożenie zamówienia zostaliśmy poczęstowani pysznym śledziem w sosie więc skuszeni promocją zamówiliśmy tatara z łososia i gratis na przystawkę dostaliśmy pysznego śledzia w sosie carry. Dodatkowo zamówiliśmy dorsza z frytkami i zestawem surówek. Tatar bardzo ładnie ozdobiony, smakował jeszcze lepiej niż wyglądał. Podany na szklanym talerzu oraz z metalowymi sztućcami (wybór klienta).
Dorsz bardzo dobrze wysmażony, frytki belgijskie również bardzo smaczne. Zestaw surówek bardzo świeży i dobrze przyprawiony. Warto przyjechać aż z Wielkopolski aby uraczyć się tak dobrymi specjałami. Polecamy!

1  Dziękujemy, Paweł m
Zrecenzowano 11 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Do ryby i zupy rybnej nie mozna sie przyczepic bo byly dobre, natomiast frytki "belgijskie" malutka porcyjka za 8 zl byly okropne, w życiu nie jadlam gorszych. Z tego co bylo widac po stolikach, goście po prostu zostawiali frytki na talerzu zjadając tylko rybe. Zamowilismy dwie porcje dorsza z frytkami i surowkami, dwa piwa i jedna zupe rybna, za wszystko zaplacilismy 140 zl! Taka cena to gruba przesada jak na tawerne samoobslugowa, gdzie jedzenie podaje sie na kartonowych talerzach z plastikowymi sztućcami. Podsumowujac "Kergulena: najstarsza smazalnia na pomorzu zachodnim" chyba swoje lata świetności ma juz dawno za sobą. Przereklamowana, bardzo drogo w stosunku do jakosci, a dodatek do ryby w postaci frytek nie do przyjęcia.

Dziękujemy, 496alicjak

Smażalnia Ryb Kergulena — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Rewal, Zachodniopomorskie

Rewal, Zachodniopomorskie

Pobierowo, Zachodniopomorskie
Niechorze, Zachodniopomorskie

Byłeś(-aś) w Smażalnia Ryb Kergulena? Podziel się wrażeniami!