“Rewelacja!”

Smażalnia Ryb U Cywila
Nr 2 wśród 33 Restauracje (Niechorze)
Zrecenzowano 3 września 2019 z urządzeń przenośnych

Mimo, że zawsze bałem się ryb, a raczej ości to tym razem zdecydowałem się to przełamać. Znalazłem odpowiednią restauracje i dobrymi opiniami i się nie zawiodłem. Fachowa obsługa, wszystko są w stanie świetnie wytłumaczyć i doradzić. Sama ryba na maśle znakomita, brak słabych stron. Polecam z czystym sercem. Moja miłość do ryb zaczęła się właśnie "u Cywila".

Dziękujemy, de_zetone

Zrecenzowano 24 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Jak dla nas numer jeden w Niechorzu! Zupy wyśmienite, chociaż na prawdę strasznie gorące, ale od czego jest wiatr pod nosem :) z zupek szczególnie polecamy z raków i segedyńską. Ryby również bardzo dobre, do tego porcja frytek i świeżych surówek- brzusio pełny i zadowolony! Szczerze polecamy!

Dziękujemy, mateusz15w40
Zrecenzowano 23 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Dorsz, tilapia, sola. Wszystkie podane bardzo smacznie. Frytki trochę za ciężkie ale surówki świeże.

Dziękujemy, irekkub
Zrecenzowano 22 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Duży wybór, spore porcje, choć oczywiście jak dobra ryba nad morzem, to nietanio
Ale jak jeść, to pysznie ‍♀️

Dziękujemy, alicjac2018
Zrecenzowano 17 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Już po raz kolejny zawitałem do „Legendy” i gdy doglądał jej Cywil wszystko było och i ach . Teraz jest jak jest ... ale je się przede wszystkim oczyma ! Smak bezimienny tylko te plastiki.

Dziękujemy, Peter B

Smażalnia Ryb U Cywila — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Rewal, Zachodniopomorskie

Pobierowo, Zachodniopomorskie
Niechorze, Zachodniopomorskie

Byłeś(-aś) w Smażalnia Ryb U Cywila? Podziel się wrażeniami!