“Rewelacyjna ryba!”

Smażalnia Ryb U Cywila
Nr 2 wśród 33 Restauracje (Niechorze)
Zrecenzowano 23 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Dorsz, tilapia, sola. Wszystkie podane bardzo smacznie. Frytki trochę za ciężkie ale surówki świeże.

Dziękujemy, irekkub

Zrecenzowano 22 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Duży wybór, spore porcje, choć oczywiście jak dobra ryba nad morzem, to nietanio
Ale jak jeść, to pysznie ‍♀️

Dziękujemy, alicjac2018
Zrecenzowano 17 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Już po raz kolejny zawitałem do „Legendy” i gdy doglądał jej Cywil wszystko było och i ach . Teraz jest jak jest ... ale je się przede wszystkim oczyma ! Smak bezimienny tylko te plastiki.

Dziękujemy, Peter B
Zrecenzowano 13 sierpnia 2019

Rybka dorsz na masałku polecam.
Dwa razy jadłem z małżonką, dwa razy nam smakowało. Zamówienie 20mim
Polecam.

Dziękujemy, Kilem2604
Zrecenzowano 6 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo dobra rybka, bez ciasta, panierki z masełkiem. Mniam.. Trudno znaleźć ale warto poszukać! Warto zapytać obsługi co poleca

Dziękujemy, Izabela K

Smażalnia Ryb U Cywila — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Rewal, Zachodniopomorskie

Pobierowo, Zachodniopomorskie
Niechorze, Zachodniopomorskie

Byłeś(-aś) w Smażalnia Ryb U Cywila? Podziel się wrażeniami!