“Nie powala”
Restauracja Puchacz — recenzja

Restauracja Puchacz
Nr 3 wśród 33 Restauracje (Niechorze)
Kuchnie: Środkowoeuropejska
Opis: Nowoczesny wystrój i zróżnicowane menu to największe atuty jakimi może się szczycić nasza restauracja. Specjały naszych kucharzy zadowolą nawet najbardziej wrażliwe podniebienia. W restauracji Puchacz dbamy o to, by każdy z Gości znalazł coś dla siebie, serwujemy dania a’la carte w postaci świeżych ryb, soczystych mięs, dań wegetariańskich, makaronów, sałatek i pizzy oraz przepyszne desery. Ta niezwykła mieszanina smaków oraz zapachów jest jednocześnie prawdziwą ucztą dla oczu. Staramy się by z naszej restauracji wszyscy wychodzili w pełni usatysfakcjonowani. W naszym barze można skosztować wyśmienitych koktajli oraz różnego rodzaju alkoholi ze świata. Nasza restauracja to również przestronne miejsce, w którym można niezależnie od liczebności grupy zorganizować przerwę kawową, lunch, obiad, uroczysta kolację lub bankiet.
Zrecenzowano 6 września 2019

Niestety, szału nie ma. Wykupione obiadokolacje były fajne przez 2 dnia. Później miało się wrażenie, że to wszystko to jest to samo. Kupiona pizza, (margarita) aż ociekała tłuszczem. Nie wiem, jaki ser na tym wylądował. Burger, który miał być podany równocześnie z pizzą - już chłodny. Śniadania ogólnie były względnie ok, ale już parówki owinięte boczkiem - no obrzydliwość.
Żeby nie było tylko, że źle - obsługa miła, przepyszny chleb własny ze smalcem, sporo miejsca, całkiem czysto, jedzenie ogólnie też nie najgorsze - po prostu spodziewałem się nieco więcej, może to problem, że ciężko coś porównać z Resort Bryza & Spa z Juraty pod tym kątem.

Dziękujemy, norris2019

Zrecenzowano 5 września 2019

Jesteśmy bardzo zadowoleni z pobytu w Puchaczy. Obsługa kompetentna , posiłki smaczne a co najważniejsze udogodnienia dla dzieci tj. sala zabaw.

Dziękujemy, biegalska
Zrecenzowano 30 sierpnia 2019

Bardzo sympatyczne miejsce w tym pensjonacie. Jedzenie bardzo dobre i bardzo miła obsługa. Wszędzie bardzo czysto. Miło spędzony czas w czasie spożywania posiłków.

Dziękujemy, Inspiration590966
Zrecenzowano 30 sierpnia 2019

Jedzenie bardzo smaczne duży wybór, zawsze świeże i zdrowe potrawy, kuchnia międzynarodowa , każdy znajdzie cos dla siebie.

Dziękujemy, astorkai
Zrecenzowano 30 sierpnia 2019

Jedzenie bardzo dobre i smaczne. Pokoje czyste i zadbane.
Strefa basenowa również super.
Polecam!!!!

Dziękujemy, monikadrynkowska

Restauracja Puchacz — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Rewal, Zachodniopomorskie
Niechorze, Zachodniopomorskie

Byłeś(-aś) w Restauracja Puchacz? Podziel się wrażeniami!