“Morie”
Restauracja Puchacz — recenzja

Restauracja Puchacz
Nr 3 wśród 33 Restauracje (Niechorze)
Kuchnie: Środkowoeuropejska
Opis: Nowoczesny wystrój i zróżnicowane menu to największe atuty jakimi może się szczycić nasza restauracja. Specjały naszych kucharzy zadowolą nawet najbardziej wrażliwe podniebienia. W restauracji Puchacz dbamy o to, by każdy z Gości znalazł coś dla siebie, serwujemy dania a’la carte w postaci świeżych ryb, soczystych mięs, dań wegetariańskich, makaronów, sałatek i pizzy oraz przepyszne desery. Ta niezwykła mieszanina smaków oraz zapachów jest jednocześnie prawdziwą ucztą dla oczu. Staramy się by z naszej restauracji wszyscy wychodzili w pełni usatysfakcjonowani. W naszym barze można skosztować wyśmienitych koktajli oraz różnego rodzaju alkoholi ze świata. Nasza restauracja to również przestronne miejsce, w którym można niezależnie od liczebności grupy zorganizować przerwę kawową, lunch, obiad, uroczysta kolację lub bankiet.
Zrecenzowano 24 sierpnia 2019

Hotel dobrze położony: blisko plaży , niedaleko jeziora, przystanków komunikacyjnych. Doskonałe jedzenie.

Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z restauracją
Dziękujemy, elakobiela

Zrecenzowano 23 sierpnia 2019

Jedzenie bardzo dobre + Personel uprzejmy i bardzo pomocny. Cena zbyt wygórowana jak na jakość pokoju omijając łazienkę która prosi się o remont. -

Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z restauracją
Dziękujemy, B4342HSlucas
Zrecenzowano 23 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Mialem okazje odwiedzić restauracje Puchacz bo tak dużo ludzi ja poleca... ze czasu nie było za dużo zamówiłem burgera no i niestety okazało się to nietrafione danie! Wizualnie całkiem spoko ale niestety zimny i mdły a sosu było tyle ze mógłbym się więcej napić niż najeść. Myśle hamburger w zwyczajnej budce za 7zl zrobił by lepszą robotę!!Miejsce nawet sympatyczne i obsługa też ale burger bleee tego nie polecam.Może inne dania sa dużo lepsze:)

Dziękujemy, 322maciejp
Zrecenzowano 22 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Warto iść tam na śniadanie - bardzo duży i dla mięsożernych, i wegetarian, i rybolubnych. Smacznie i pięknie.

Dziękujemy, alicjac2018
Zrecenzowano 19 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Odwiedziliśmy z rodzinką tą restauracje kilka dni temu. Pyszne śniadania, cena adekwatna do jakości. Ładny wystròj oraz miła obsługa. Restauracja godna polecenia

Dziękujemy, 879mariusz

Restauracja Puchacz — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Rewal, Zachodniopomorskie
Niechorze, Zachodniopomorskie

Byłeś(-aś) w Restauracja Puchacz? Podziel się wrażeniami!