Niechorze

Hotel położony w spokojnej okolicy z pięknymi i przestronnymi pokojami. Obiekt czysty i pachnący nowością. Posiłki smaczne oraz urozmaicone. W cenie dwóch posiłków otrzymaliśmy dodatkowo trzeci posiłek pomiędzy głównymi - lunch :)
Personel miły,zawsze uśmiechnięty a przy tym profesjonalny. Polecamy to miejsce każdemu i na pewno wrócimy po nowym roku jak już będzie otwarty basen :)

Dziękujemy, Dominka S

Wspaniałe miejsce z cudowna kuchnia. Obsługa uśmiechnięta, życzlia. Daleko od centrum i głównie plaży w Niechorzu ale jeździ codziennie Melex, podwozi i przywozi. Kuchnia na 5+, dania na poziomie dobrych restauracji. Bardzo się nam podobało.

Dziękujemy, aksoch
Zrecenzowano: 11 września 2019

Obiekt w cichej, spokojnej okolicy. Bardzo ładnie urządzone pokoje, w całym obiekcie czysto. Obsługa bardzo miła i pomocna, przepyszne śniadania. Jedynym drobnym minusem może być ze do najbliższych atrakcji nadmorskich jest przynajmniej około kilometra (ale dla nas nie było to problemem)

Dziękujemy, Albert G
Zrecenzowano: 14 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Fajny i udany urlop. Hotel nastawiony na rodziny z dziećmi jednak byliśmy z mężem sami i dla siebie też coś udało nam się odnaleźć:) grill przy muzyce na tarasie- rewelacja!!! Polecam pokój nr 14 duży i przestronny!

1  Dziękujemy, 989agaz
Zrecenzowano: 11 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Wróciliśmy tu po raz drugi na pobyt wakacyjny. Cudowny hotel, spełniający wszystkie urlopowe potrzeby i zachcianki. Idelany dla rodzin z dziećmi ale pary bez dzieci znajdą tu również spokój na romantyczny pobyt. Bardzo miła obsługa, pokoje na wysokim poziomie, sprzątane w trakcie pobytu. Posiłki przepyszne, ilość nie do przejedzenia, przygotowywane z wysokiej jakości produktów. Czwartki pod hasłem Kuchnie Świata to rewelacyjny pomysł. Polecam na pewno wrócimy w to cudowne miejsce.

Dziękujemy, podroznikkk