Zrecenzowano: 14 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Fajny i udany urlop. Hotel nastawiony na rodziny z dziećmi jednak byliśmy z mężem sami i dla siebie też coś udało nam się odnaleźć:) grill przy muzyce na tarasie- rewelacja!!! Polecam pokój nr 14 duży i przestronny!

1  Dziękujemy, 989agaz
Zrecenzowano: 11 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Wróciliśmy tu po raz drugi na pobyt wakacyjny. Cudowny hotel, spełniający wszystkie urlopowe potrzeby i zachcianki. Idelany dla rodzin z dziećmi ale pary bez dzieci znajdą tu również spokój na romantyczny pobyt. Bardzo miła obsługa, pokoje na wysokim poziomie, sprzątane w trakcie pobytu. Posiłki przepyszne, ilość nie do przejedzenia, przygotowywane z wysokiej jakości produktów. Czwartki pod hasłem Kuchnie Świata to rewelacyjny pomysł. Polecam na pewno wrócimy w to cudowne miejsce.

Dziękujemy, podroznikkk
Zrecenzowano: 6 sierpnia 2019

Od mojego ostatniego pobytu mogę stwierdzić,że standard obiektu wciąż pnie się do góry. Kuchnia wyśmienita : Pasta Day, kuchnia tematyczna,codzienny live cooking na śniadaniu! Coś niesamowitego. Córka,która jest niejadkiem codziennie zaczynała dzień od pożywnego śniadania,które co najważniejsze jej smakowało :)
Czystość pokoi utrzymana na najwyższym poziomie. Recepcja miła i uśmiechnięta .
Polecam serdecznie i na pewni jeszcze nie raz się spotkamy :)

Dziękujemy, anetasokolowska86
Zrecenzowano: 25 lipca 2019

Pokój z wyjściem na taras, jedzenie smacznie i dużo, plus za przygotowanie romantycznej kolacji ze świecami na rocznicę ślubu. Żona zadowolona, już drugi raz jesteśmy w tym hotelu a nigdy nie wracamy w to samo miejsce.

Wskazówka dotycząca pokoi: Pokoje na piętrze z balkonem lub na parterze z wyjściem na trawnik
Dziękujemy, PiotrCybala
Zrecenzowano: 21 lipca 2019

Właśnie skończyliśmy tygodniowy pobyt w Amber Park i jesteśmy zachwyceni - obiekt nowy, czyściutki, codzienny serwis w pokojach, pracownicy sympatyczni i zawsze chętni do pomocy. Lokalizacja - daleko od centrum - dla nas na plus, cisza spokój i darmowy transport do plaży w centrum gdzie znajduje się bar. Wyżywienie - podejrzewam że przytyło się nam troszkę :) Śniadania na słodko, słono, do tego pyszna kawa i codziennie osoba która piekła gofry, smażyła omlety na zamówienie gości nieodpłatnie. W cenę mieliśmy wliczone tylko śniadanie ale zdecydowaliśmy się na dokupienie obiadokolacji - oprócz kotletów ziemniaków i surówek trafiliśmy na dzień kuchni hiszpańskiej i dzień makaronów. Mieliśmy pokój na piętrze z balkonem, z widokiem na latarnię. Duży, dobrze wyposażony. Wygodne łóżko.
Na pewno wrócimy, dzieciaki szalały w małpim gaju i na animacjach.

Dziękujemy, Monika N