Zapisz
Polecam

Jedna z nielicznych atrakcji w deszczowe, zimne dni. Sporo jak na takie warunki okazów i gatunków... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 30 września 2020
Małgorzata B
Świeradów Zdrój, Polska
Przyjemnie, ale drogo

Wchodząc do motylarni pozytywnie zaskoczyła nas ilość motyli w środku. Są one wszędzie dookoła i... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 3 września 2020
KozaK69
Łódź, Polska

Zrecenzowano: 26 sierpnia 2019

Naprawdę warto odwiedzić motylarnię w Niechorzu zwłaszcza z małymi dziećmi. W środku dość duszno i wilgotno. Motyle dostępne na wyciągnięcie ręki :)

Dziękujemy, 531marcinz
Zrecenzowano: 21 sierpnia 2019

Według mnie to najlepsza atrakcja i miejsce, które trzeba odwiedzić będąc w Niechorzu lub okolicach. Piękne kolorowe motyle z całego świata latają po powierzchni motylarnii.
Zaraz po wejściu obsiadły nas motyle i trzeba było uważać, żeby nic im nie zrobić. Polecam!

Dziękujemy, Mati1905
Zrecenzowano: 15 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

W środku gorąco, bilet drogi ale warto, zwłaszcza jak usiądzie na nas motyl. Dziecko (6lat) zauroczone.

Dziękujemy, Radkovich
Zrecenzowano: 11 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Duzo swobodnie latających motylkow. Jedyny minus... tłoczno, czasami trzeba sie przeciskac zeby cos zobaczyc

Dziękujemy, Izabella44
Zrecenzowano: 13 lipca 2019

Motylarnię odwiedziliśmy całą rodziną. Zarówno dorosłym jak i dzieciom bardzo się podobało. Motyle latały swobodnie wszędzie a my mogliśmy je obserwować i podziwiać (małe i duże okazy). Dzieci cieszyły się, gdy motyle chciały na nie siadać. Dodatkowo plusem było to, że po wejściu na teren motylarni przychodziła pani przewodniczka, która przybliżyła nam życie motyli. Dodam, że w pomieszczeniu jest duszno i spora wilgotność. Jednak mimo to warto tam iść. Miejsce bezpieczne i przynajmniej dla mnie ciekawe. Polecam!

Termin skorzystania z atrakcji: czerwiec 2019
Dziękujemy, oczku