“Odradzam. Omijać szerokim łukiem.”
La Ru — recenzja

La Ru
Nr 27 wśród 33 Restauracje (Niechorze)

Niestety nie polecam tej restauracji. Od samego wejścia widać że jest coś nie tak mało ludzi, obsługa markotna, ciemno. Jeżeli chodzi o krzesełka dla dzieci to brudne i zniszczone, kącik dla dzieci: dużo różnych zabawek niestety wszystkie takie brudne że niektóre przyciski w zabawkach zalepione brudem strach dawać to dzieciom, nad kącikiem dla dzieci jest włączony telewizor bez dźwięku jak my byliśmy leciały wiadomości, bez sensu lepiej wyłączyć.

Jeżeli chodzi o jedzenie pizza którą jadlem była Ok szału nie ma trochę smakuje jak mrożona , ale ciasto mi smakowało. Sos czosnkowy trochę za słony.

Makaron tagliatelle z borowikami, opinia żony: sos powinien być lekki przełamany nutą borowika. Chyba każdemu zdarzyło się zjeść idealne makaronowe danie. Niestety to do tych nie należało. Ciężkie zalane śmietaną, słone (kilo soli na danie dosłownie), pomijając dwa kawałki grzyba. W drodze powrotnej do domu źle się czułam i musiałam zaliczyć toaletę

I spaghetti bolognese zamówione dla dziecka (danie dla dzieci) ciężko o słowną opinie bo jeszcze nie mówi ale córka źle się czuła i raz wymiotowała makaronem wieczorem. Zabraliśmy resztę na wynos, ale wyrzucę do śmieci, drugi raz nie podam.

Dziękujemy, marcinmc

Zrecenzowano 8 września 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo średnie. Naleśniki średniej jakości.. Jajecznica kiepska. Masła jak na jedną kanapkę... Ceny wysokie w stosunku do jakości i ilości jedzenia..

Dziękujemy, wiolaiwojtek
Zrecenzowano 28 lipca 2019

Byłam dwa lata temu, byłam rok temu,jestem w tym roku i na pewno będę tu wracać. Smaczne jedzenie, miła obsługa - polecam

Dziękujemy, Izabela M
Zrecenzowano 24 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Najzwyklejsza kolacja. Wieczorem. Największa pizza jaka trafiłem w Niechorzu. 50 cm. Pomijając fakt że kucharz zapomniał o cebuli wszystko Ok. Temu 4 na 5.

Dziękujemy, 426januszs
Zrecenzowano 23 czerwca 2019

Byliśmy we 2 zamówiliśmy makaron i naleśniki. Naleśniki odgrzewane a makaron rozgotowany. Kiepski stosunek ceny do jakości.

Dziękujemy, 569kuba

La Ru — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Niechorze, Zachodniopomorskie

Byłeś(-aś) w La Ru? Podziel się wrażeniami!