Niechorze

“Śniadanie ”
La Ru — recenzja

La Ru
Nr 27 wśród 33 Restauracje (Niechorze)
Zrecenzowano 8 września 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo średnie. Naleśniki średniej jakości.. Jajecznica kiepska. Masła jak na jedną kanapkę... Ceny wysokie w stosunku do jakości i ilości jedzenia..

Dziękujemy, wiolaiwojtek

Zrecenzowano 28 lipca 2019

Byłam dwa lata temu, byłam rok temu,jestem w tym roku i na pewno będę tu wracać. Smaczne jedzenie, miła obsługa - polecam

Dziękujemy, Izabela M
Zrecenzowano 24 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Najzwyklejsza kolacja. Wieczorem. Największa pizza jaka trafiłem w Niechorzu. 50 cm. Pomijając fakt że kucharz zapomniał o cebuli wszystko Ok. Temu 4 na 5.

Dziękujemy, 426januszs
Zrecenzowano 23 czerwca 2019

Byliśmy we 2 zamówiliśmy makaron i naleśniki. Naleśniki odgrzewane a makaron rozgotowany. Kiepski stosunek ceny do jakości.

Dziękujemy, 569kuba
Zrecenzowano 17 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo miła obsługa ,przepyszne jedzenie ...świetny kącik dla dzieci ...najlepsze drinki na wybrzeżu...gorąco polecam

Dziękujemy, Magdalena A

La Ru — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Niechorze, Zachodniopomorskie

Byłeś(-aś) w La Ru? Podziel się wrażeniami!