Niechorze

“Recenzja”
Mojito Beach Bar — recenzja

Mojito Beach Bar
Nr 14 wśród 33 Restauracje (Niechorze)
Opis: Bar na plaży Żywiec w Niechorzu przy ul. Szczecińskiej - zapraszamy na koktajle ze świeżych owoców, dobrze schłodzone napoje, najlepsze drinki na Niechorskiej plaży, dobry klimat, darmowe leżaki, plażowa muzyka. Dla miłosników słodkości - lody, gofry i desery- u nas zawsze jest dobry klimat :) czekamy na Was !
Zrecenzowano 25 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Fajne miejsce na obiad ze znajomymi po udanym plażowaniu. Miła obsługa, szczególnie Pan pracujący na stanowisku z pizzą. Gorąco polecam

Dziękujemy, Irek-Irek

Zrecenzowano 24 sierpnia 2019

Bardzo fajny bar, dobra pizza, sztos obsługa, krewetki też niczego sobie, mocne i dobre drinki, polecam.

Dziękujemy, Kucyk851
Zrecenzowano 24 sierpnia 2019

Świetny bar na plaży, bardzo miła obsługa. Bardzo fajny klimat. Bardzo dobra pizza oraz krewetki. Drinki to sztos partia. Polecam

Dziękujemy, Bartek B
Zrecenzowano 23 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo dobre miejsce do spędzenia czasu ze znajomymi. Ciężko o konkurencję dla pizzy z takim widokiem.

Dziękujemy, piksiol
Zrecenzowano 23 sierpnia 2019

Super drinki, bardzo dobra pizza, krewetki również bardzo pyszne oraz miła obsługa. Polecam z całego serca.

Dziękujemy, Szymon Sajmon B

Mojito Beach Bar — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Niechorze, Zachodniopomorskie

Byłeś(-aś) w Mojito Beach Bar? Podziel się wrażeniami!