“Bar na plaży”
Mojito Beach Bar — recenzja

Mojito Beach Bar
Nr 14 wśród 33 Restauracje (Niechorze)
Opis: Bar na plaży Żywiec w Niechorzu przy ul. Szczecińskiej - zapraszamy na koktajle ze świeżych owoców, dobrze schłodzone napoje, najlepsze drinki na Niechorskiej plaży, dobry klimat, darmowe leżaki, plażowa muzyka. Dla miłosników słodkości - lody, gofry i desery- u nas zawsze jest dobry klimat :) czekamy na Was !
Zrecenzowano 24 sierpnia 2019

Świetny bar na plaży, bardzo miła obsługa. Bardzo fajny klimat. Bardzo dobra pizza oraz krewetki. Drinki to sztos partia. Polecam

Dziękujemy, Bartek B

Zrecenzowano 23 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo dobre miejsce do spędzenia czasu ze znajomymi. Ciężko o konkurencję dla pizzy z takim widokiem.

Dziękujemy, piksiol
Zrecenzowano 23 sierpnia 2019

Super drinki, bardzo dobra pizza, krewetki również bardzo pyszne oraz miła obsługa. Polecam z całego serca.

Dziękujemy, Szymon Sajmon B
Zrecenzowano 22 sierpnia 2019

Razem ze znajomymi szukaliśmy miejsca gdzie zjemy dobrze przyrządzone owoce morza. Na szczęście trafiliśmy idealnie. Krewetki jak i kalmary były przepyszne!

Dziękujemy, Mlekoa
Zrecenzowano 16 sierpnia 2019

Drinki bardzo dobre i duże porcje, a pizza przepyszna, ser się idealnie ciągnął i przede wszystkim była cieplutka . Bardzo polecam

Dziękujemy, ohoechlin

Mojito Beach Bar — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Niechorze, Zachodniopomorskie

Byłeś(-aś) w Mojito Beach Bar? Podziel się wrażeniami!