“Super miejsce”
Mojito Beach Bar — recenzja

Mojito Beach Bar
Nr 14 wśród 33 Restauracje (Niechorze)
Opis: Bar na plaży Żywiec w Niechorzu przy ul. Szczecińskiej - zapraszamy na koktajle ze świeżych owoców, dobrze schłodzone napoje, najlepsze drinki na Niechorskiej plaży, dobry klimat, darmowe leżaki, plażowa muzyka. Dla miłosników słodkości - lody, gofry i desery- u nas zawsze jest dobry klimat :) czekamy na Was !
Zrecenzowano 23 sierpnia 2019

Super drinki, bardzo dobra pizza, krewetki również bardzo pyszne oraz miła obsługa. Polecam z całego serca.

Dziękujemy, Szymon Sajmon B

Zrecenzowano 22 sierpnia 2019

Razem ze znajomymi szukaliśmy miejsca gdzie zjemy dobrze przyrządzone owoce morza. Na szczęście trafiliśmy idealnie. Krewetki jak i kalmary były przepyszne!

Dziękujemy, Mlekoa
Zrecenzowano 16 sierpnia 2019

Drinki bardzo dobre i duże porcje, a pizza przepyszna, ser się idealnie ciągnął i przede wszystkim była cieplutka . Bardzo polecam

Dziękujemy, ohoechlin
Zrecenzowano 12 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Cześć:) Odwiedziłem dziś Mojito Beach Bar w Niechorzu, zostałem mile zaskoczony jakością podanego mi jedzenia oraz smakiem truskawkowego mojito :)
Polecam i zachęcam do odwiedzenia :)

Dziękujemy, micha_630
Zrecenzowano 9 sierpnia 2019

Lokal super, miła i pomocna obsługa, kelnerki zawsze doradzą niezdecydowanym, fantastyczne drinki. Zdecydowanie polecamy ten lokal. I

Dziękujemy, Piotr I

Mojito Beach Bar — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Niechorze, Zachodniopomorskie

Byłeś(-aś) w Mojito Beach Bar? Podziel się wrażeniami!