Zrecenzowano 18 kwietnia 2017

Pobyt w tym osrodku wspominam bardzo fajnie, byłam tam pod koniec sierpnia 2016 roku, dlatego też chce tam wrócić.. Mieszkałam w budynku numer dwa, jedzenie również bardzo dobre, moje wnuczki wybredne znalazły też coś dla siebie. Ośrodek rzeczywiście przystosowany dla rodzin z dziećmi, przedszkole rzeczywiście jest troszkę za małe gdy jest okropna pogoda, gdyż dzieci się tam ledwo mieszczą. Co do Pani animatorki przemiła dziewczyna, moje wnuczki bardzo ją polubiły, co skutkowało że cały czas przesiadywały w przedszkolu nie mogłam ich wyciągnać aby ze Mną gdzieś wyszły. Animacje były prowadzone bardzo fajnie dzieciaki uśmiechniętę i szczęśliwe. Do czego moglabym się doczepić to do Pań z recepcji dwie młode dziewczyny, które traktowały gościa jak bez szacunku, odpowiadały ironicznie bardzo nie podobało mi się ich zachowanie. Pobyt psułą również jedna starsza Pani, która uważała się za najmądrzejszą i krytykowała wszystkich wkoło.. Ja nie rozumiem skąd tacy ludzie się biorą. Wracając do sedna polecam ten ośrodek bardzo, widzimy się również i w tym roku juz za kilka miesięcy. Pozdrawiam.

• Data pobytu: sierpień 2016, podróż z rodziną
3  Dziękujemy, Barbarkaa
Zrecenzowano 25 sierpnia 2016

Ja jestem bardzo zadowolona. Mieszkałam w bloku o podwyższonym standardzie razem z wnukami na pierwszym piętrze w pokoju trzyosobowym. Nie mam zastrzeżeń. Pokój duży, ładny, łazienka wyposażona we wszystko co trzeba. Spędziliśmy w tym ośrodku dwa tygodnie. Miejsce okazało się bezpieczne i przyjazne dzieciom. Ja zmieniłabym panią od animacji, która okazała się osobą bez doświadczenia i inwencji. Przyklejona do telefonu nie interesowała się dziećmi. Wyżywienie według mnie dobre. Nawet mój bardzo wybredny wnuk znalazł zawsze coś smacznego do zjedzenia. Polecam dla rodzin z dziećmi.

Wskazówka dotycząca pokojów: Polecam pokoje w bloku o podwyższonym standardzie.
  • Data pobytu: lipiec 2016, podróż z rodziną
3  Dziękujemy, Teresa S
Zrecenzowano 8 sierpnia 2016

Byłem z rodziną sierpień 2016.
Na obiekcie cisza i spokój do morza ok 300 metrów. Pokoje w miarę czyste (pokój 3 osobowy plus dostawka) łazienka bez szału. w obiekcie za wszystko trzeba płacić piłkarzyki, cymbergaj, rowery (które są w opłakanym stanie), internet również płatny wifi nie działa.Co do wyżywienia obiady zjadliwe na śniadanie przez tydzień to samo parówka i jajecznica 2 rodzaje wędlin 2 sałatki pomidor, ogórek, ser biały, oraz żółty i tu szwedzki stół się kończy. Brak możliwości wypicia kawy wiata zamknięta, otwierana jedynie na obiadokolację w niedzielę (kawałek karkówki, 1 ziemniak i 1 kiełbaska) wszystko skrupulatnie wyliczone. Pokój zabaw 3 na 3 metry szary i brudny. Za te pieniądze można znalezć o wiele lepszy hotel z lepszym wyżywieniem i ciekawszymi atrakcjami lub pojechać za granicę (podobne pieniądze). Obiektu nie polecam.

• Data pobytu: sierpień 2016, podróż z rodziną
6  Dziękujemy, tomp1302
Zrecenzowano 8 maja 2016 z urządzeń przenośnych

Wybralam obiekt sentymentalnie bo myslalam, ze podroz do czasow komuny bedzie mila... Ale niestety nie byla.
Obiekt niby niebrzydki ale mimo remontu - nadal mocno komunistyczny. Lazieki brzydkie, bez wentylacji, z czajnikiem stoczylam walke by ruszyl, pare kanalow w TV, niewygodne poduszki...
A gdyby jeszcze bylo tanio - to bym zrozumiala... Ale cena jest zupelnie nieadekwatna do jakosci (prawie 500/noc za 4 osoby) Co prawda ze sniadaniem i obiadokolacja - ale ani jeden ani drugi nie do polecenia. Obsluga nawet mila - chociaz na moja prosbe o jajecznice na sniadanie uslyszalam, ze "dzisiaj kucharz smazy tylko sadzone" I na moj komentarz, ze niestety nie moge surowych zoltek bo jestem w ciazy (widocznej zreszta bo to juz 7 miesiac) Pan tylko wzruszyl ramionami No i 3 pietro bez windy z malym dzieckiem + plazowe uposazenie tez nie zacheca

Data pobytu: maj 2016, podróż z rodziną
10  Dziękujemy, Cikitka
Zrecenzowano 21 września 2015

Witam serdecznie:) Właśnie wróciliśmy z mężem z urlopu,który spędziliśmy w Wielkim Błękicie:) Cisza,spokój,prawdziwy odpoczynek:) Pokój o podwyższonym standardzie,bardzo ładny,czyściutki,super wyposażony.Obiekt blisko plaży,dużej i czystej:)Jeżeli chodzi o wyżywienie.......bajka:)))) Szwedzki stół,bufety sałatkowe,desery....Posiłki przepyszne,ogromne ilości,urozmaicone:))) Nie do przejedzenia:)))Personel przemiły,pomocny,kulturalny:)Parking płatny,ale dozorowany,każdy miał swoje miejsce,super:)Jeżeli chodzi o internet,dostępny bezpłatnie,czasami problem z zasięgiem,ale wystarczyło wyjść na balkon i wszystko działało:) Nic dodać,nic ująć....SERDECZNIE POLECAM!!!! Dziękuję za miły pobyt i mam nadzieję...do zobaczenia:) Serdecznie pozdrawiam.Dorota Słaby z Czeladzi:)

Wskazówka dotycząca pokojów: 1-sze piętro,budynek hotelowy,pokój 3-osobowy:)
  • Data pobytu: wrzesień 2015, podróż z ukochaną osobą
4  Dziękujemy, Doris S